AFRODIZIAKÁLNE PARFUMY

PÁNSKE PARFUMY ZEREX

Pánsky parfum Zerex Gentleman

Mužná vôňa ako stvorená pre decentné denné nosenie aj výnimočné príležitosti. Hlavné tóny parfumu sú spojením škorice, citrusov a drevín.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Pánsky parfum Zerex Hunter

Energická pánska vôňa plná vzácnych drevín (céder, santalové a olivové drevo) v kombinácii s klinčekom, afrodiziakálnou škoricou a citrónom.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Pánsky parfum Zerex Sport

Svieža a energická vôňa pre aktívneho a pozitívne naladeného muža. Srdce mladistvého parfumu tvorí kombinácia citrusovej a aldehydovo-kvetinovej vône.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek

Sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex - 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman Zerex Hunter Zerex Sport

3,90 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Doprava zadarmo
(nákup nad 70€)

Doručenie do 24 hodín

Doručenie
do 24 hodín

Darček pre Vás
k objednávke nad 100€

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia
peňazí

Diskrétne balenie

Diskrétne
balenie

ZEREX - Parfumy - prírodné afrodiziakum

Parfumy nie sú ani zďaleka vynálezom modernej doby – poznali ich už starí Egypťania a Gréci. Nejedno prírodné afrodiziakum, zahrnuté v zložení súčasných parfumov, je overené stáročiami až tisícročiami…
Zerex parfumy - predstavujú vysoko koncentrované jedinečné vône, určené na prilákanie sexuálneho partnera. Afrodizikálne parfumy Zerex obsahujú prírodné afrodiziaká, ktoré zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti. Správne zvolená aróma vám pomôže privábiť a získať si sympatie u potenciálnej partnerky či partnera. Vďaka kvalitným afrodiziakálnym parfumom budete pôsobiť atraktívnejšie, nadobudnete vyššie sebavedomie a sebadôveru.

  • atraktivita u opačného pohlavia
  • vysoko koncentrované parfumy
  • neodolateľná príťažlivosť
  • vône pre všetky príležitosti
  • prírodné afrodiziakum
  • vyrobené v EU
80%

spokojných
zákaznikov

247688

spokojných
zákaznikov

5

rokov
na trhu