Stránka zerex.sk využíva cookies na vylepšenie našich služieb. Pokračovaním v používaní stránok súhlasíte s ich používaním.

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV

Príbehy našich dlhodobých zákazníkov

Ján (42), Nové Mesto nad Váhom

Pomohol mi pri návštevách centra asistovanej reprodukcie, kde som musel prekonať stres a zodpovednosť pri plánoch s počatím dieťaťa.

Momentálne čakáme prírastok, manželka je v 5. mesiaci tehotenstva aj vďaka Vášmu produktu.

Róbert, 58 rokov, Bratislava

Potreboval som niečo na povzbudenie a tak som si prečítal pár článkov a recenzií o tabletkách ZEREX. Reklamy tohto druhu neberiem avšak ZEREX je výnimkou. Na skúšku som si objednal len jednu tabletku a výsledok?

Dnes si idem objednať tretie balenie ZEREX Klasik. Reklama v ničom nezveličuje, účinok do jednej hodiny a vydrží ešte ďalší deň. Partnerka je o 21 rokov mladšia (!) ale toto vraj nezažila s oveľa mladšími mužmi. Odporúčam každému, kto chce seba ako aj partnerku milo prekvapiť.

Anonym

Som žena v rokoch, teoreticky by sa dalo nazvať najlepších, po päťdesiatke. Môj partner sa mi vždy snažil vytvoriť najlepšie podmienky ale pribúdajúcim vekom aj chlap začne byť unavený nárokom ženy, ktorá chce stále viac a viac.

Po jeho otázke,, miláčik ,myslíš si ,že som šijací stroj?,, mi padla sánka a miestami neukojené libido nahradili aj „ručné práce“. Nechcela som vymeniť môjho milovaného manžela za niekoho iného, pretože mi doteraz vždy dokázal vyhovieť vo všetkom, len intenzita nášho styku sa predlžovala a predlžovala.

Večer, pri fľaške vína som sa s ním začala otvorene rozprávať, čo mi vyhovuje a čo nevyhovuje. Navrhla som mu, všeličo možné aj nemožné, len aby sme sa uvoľnili v tejto téme aj odborníka, masáže a ku kvantu návrhov padol aj taký, že by si mohol objednať nejaký podporný produkt.

Počula som o Zerexe. Zo začiatku sa na mňa hneval, že lieky nepotrebuje. Vysvetlila som mu, že to je len na skúšku, že ostatné ak to nebude fungovať vrátime alebo vyhodíme a už nikdy nebudem otravovať s podobnými vecami a radšej navštívime odborníka na danú problematiku... Povedal OK. Večer, pred spaním si užil tabletku Zerexu a išli sme spať. V noci ma začal hladkať a bozkávať, stoporenie jeho penisu bolo nádherné. Opäť po dlhej dobe sme prežili super sex, super orgazmus, skrátka nádhera. A aby som náhodou nemala málo, do rána sa to zopakovalo ešte dvakrát a čo ma najviac tešilo, môj manžel bol veľmi rád, že som ho prehovorila na tento pokus, objednať si niečo, čo zachránilo náš vzťah. A na záver, aby ste dopadli takto, dajte prednosť rozhovoru a hlavne ZEREXU.

Pavol Horvath (55), Trenčín

Výborný výživový doplnok. Vyriešil moje problémy s erekciou a dĺžkou styku.

Dozvedel som sa o ňom na internete pri hľadaní pomoci pri probléme s erekciou. Som s ním nadmieru spokojný a vrelo odporúčam pri problémoch s erekciou.

Jozef, 33 rokov, Bratislava

Dobrý deň. Recenzie ani poďakovania na veci ktoré si kúpim bežne nepíšem, ale vy ste výnimka. Mám 33 rokov a začal som pociťovať, nazvime to kulantne, únavu. Jedno číslo za deň bolo maximum a niekedy ani to poriadne "nestálo" za to. Dosť zúfalý som začal hľadať nejakú barličku, až som narazil na pozitívne ohlasy na váš produkt. Predstava, že by som si mal v mojom veku "plánovať" sex a užívať nejakú tabletku v predstihu ma však nelákala, tak som sa rozhodol skúsiť Zerex Ultragold, ktorý som začal užívať podľa návodu na obale, čiže ráno aj večer.

Napriek mojej počiatočnej skepse a aj napriek tomu, že vy sami deklarujete účinok Zerexu Ultragold až po niekoľkých mesiacoch užívania som spokojný s výsledkom už po dvoch týždňoch. Toto som potreboval. Ďakujem!