Stránka zerex.sk využíva cookies na vylepšenie našich služieb. Pokračovaním v používaní stránok súhlasíte s ich používaním.

Predčasná ejakulácia

predčasná ejakulácia

Predčasná ejakulácia je práve predčasný výron semena činnosť či aktivita, ktorej by chcelo zamedziť najviac mužov. Určite sa žiaden z nich necíti práve najlepšie, ak už „je“ a jeho partnerka je ešte len niekde na začiatku či v polovici. Nie je to ten správny pocit, ktorý by chcel muž zažiť, a aj preto je nutné, aby ste s ním bojovali.

Predčasný výron semena

Mnoho „internetových odborníkov“ odporúča, aby ste s predčasným výronom semena bojovali častejšou masturbáciou. Čo je však veľmi negatívne na tomto postoji a tejto aktivite je fakt, že ak masturbujete, primárne vám nejde o dlhé ukájanie sa, ale iba o rýchle privodenie stavu spokojnosti, ktorý sa končí ejakulátom.

Riešenie na predčasnú ejakuláciu

Ak chcete nielen zlepšiť vašu erekciu, ale aj predĺžiť pohlavný styk, máme pre vás ideálne riešenie v podobe produktu Zerex Extralong, ktorý predlžuje pohlavný styk až o 30 minút. Je teda určený viac pre tých, ktorých trápi dĺžka pohlavného styku ako sila ich erekcie.

zerex extralong