Nejestvuje snáď viac erotikou či vzrušením nabitá masáž, než je nuru masáž. Hovorí sa jej tiež masáž „body to body” alebo v preklade „telo na telo”. Počuli ste už o nej?

Aby nuru masáž splnila svoj účel a prebiehala tak, ako ste to videli v rôznych erotických videách, je potrebné dodržiavať niekoľko zásad.

Pravú masáž môžu v podstate rovnako ako v prípade tantra masáže vykonávať len certifikované masérky, ktoré vedia ako na to. Masérka najskôr na posteľ roztiahne latexové prestieradlo, na ktoré si ľahnete. Obidvoch vás natrie špeciálnym nuru gélom, vďaka ktorému sa budete po sebe zmyselné kĺzať. Kto to ešte neskúšal, nevie si to predstaviť. Nuru gél má veľmi ďaleko od lubrikačného gélu, takže s ním ho vôbec porovnávať nemusíte.

Ako na nuru masáž?

Nuru masáž sa najlepšie realizuje na vlhkom tele, takže ideálnym spôsobom, ako začať, je spoločná sprcha alebo kúpeľ. Gumový matrac alebo špeciálne PVC prestieradlo síce pravidlom nie je, ale tvorí takmer polovicu úspechu. Nuru gél sa zmieša v miske s teplou vodou a masérka touto zmesou jemnými dotykmi natrie každý kúsoček nielen vášho, ale aj svojho tela.

Ako sme spomínali, prvým krokom by mala byť sprcha alebo spoločný kúpeľ. Po nej sa však určite neutierajte. Keď už budete mať gél na svojom tele, budete prekvapení jeho príjemnosťou. Následne si masérka ľahne na vaše telo a začne s masážou. Je potom len na vás, či chcete, aby masírovala tlakom celé telo alebo po kúskoch. Aj napriek tomu, že vyvrcholením nuru masáže by primárne nemal byť sex, pri takom extrémnom vzrušení je to priam nemožné. Sex na klzkom prestieradle s dávkou gélu je priam neuveriteľný.

Lepšie ako sto razí počuť je však raz vidieť, a preto si pozrite jedno z našich videí, kde máte možnosť vidieť vzrušujúcu nuru masáž na vlastné oči: