Tantra masáž sa stáva čoraz populárnejšou milostnou praktikou. Je tou najlepšou predohrou k dlhému, precítenému milovaniu. Ak sa zameriate na tie správne erotogénne zóny, môžete zažiť úplne inú dimenziu fyzického spojenia, ktorej výsledkom môže byť pre vašu partnerku fantastický zážitok, na ktorý bude ešte dlho spomínať – celotelový orgazmus.

TOP erotogénne zóny pre tantra masáž

Ak chcete rozšíriť svoje sexuálne obzory, najlepšie urobíte, ak si zaobstaráte odbornú literatúru na tému tantrický sex a tantra masáž. Zjednodušene sa dá povedať, že cieľom tantry nie je dosiahnutie rýchleho uspokojenia, ale naopak, dlhé, pomalé milovanie, počas ktorého sa vyvrcholenie čo najdlhšie odďaľuje, až vyústi do intenzívneho orgazmu. Ako sa k nemu dopracujete? Zamerajte sa na dráždenie hlavných erotogénnych zóny ženy – nebojte sa experimentovať.

Klitoris

Obsahuje množstvo nervových zakončení, vďaka čomu je obzvlášť citlivý na dotyk. Postačí aj veľmi jemná stimulácia.

Bradavky

Podobne ako klitoris, aj bradavky sú bohaté na nervové zakončenia. Vyskúšajte stimulovať bradavky aj klitoris naraz.

Bod G

Na hľadanie tohto bodu, umiesteného na vrchnej vagíny, nebudete potrebovať mapu. Vaša partnerka vám s istotou dá vedieť, keď na tento mimoriadne citlivý bod natrafíte. Zabezpečí jej nezabudnuteľný orgazmus.

Bod U

Nachádza po obidvoch stranách otvoru močovej trubice a nad ňou. Možno vás prekvapí, že tento bod reaguje na dráždenie podobne ako klitoris – pozor však, je veľmi citlivý a vyžaduje si jemný prístup.

Análny otvor

Tantra masáž análneho otvoru robí divy – aj tu sa totiž nachádza veľký počet nervových zakončení, ktoré poskytnú žene možno dosiaľ nepoznaný pocit rozkoše. Nezabudnite však na dostatočné množstvo lubrikačného gélu.

Ako efektívne predĺžite vašu rozkoš?

Je dôležité mať na pamäti, že pri tantre platí – čím dlhšie, tým lepšie. Nemáte sa kam ponáhľať. Dotvorte atmosféru v spálni príjemnou hudbou, tlmeným osvetlením a vonnými tyčinkami či aromalampou. Ak túžite po dlhom milovaní a chceli by ste čo najviac oddialiť svoje vyvrcholenie, odporúčame vám, vyskúšať Zerex Extralong – tabletky na báze Kotvičníka zemného, ktorý prispieva ku kvalitnejšej a dlhšej erekcii. predĺženie erekcie