Ako zvýšiť potenciu bez lekárskeho zásahu

Ako zvýšiť potenciu bez lekárskeho zásahu

Či už ste mladý muž na sexuálnom vrchole, alebo niekto bližšie seniorskému veku, existujú faktory, vďaka ktorým si môžete zvýšiť úroveň a kvalitu vašej potencie. Prvé, čo vám väčšina ľudí odporúča budú prevažne lieky, ktoré majú pomerne vysokú mieru účinnosti. Nanešťastie sa sem-tam objavia aj vedľajšie nechcené príznaky. Metód, ktoré zvyšujú potenciu a neobsahujú žiadne nechcené vedľajšie príznaky je našťastie stále dosť.

  • Fyzické aktivity - Vyskúšajte komplexný cvičebný program a snažte sa zamerať na cvičenia v oblasti panvy. Medzi najznámejšie patria Kegelove cviky, ktoré zvyšujú pevnosť erekcie.
  • Škrtiace krúžky a hračky pre dospelých - Škrtiaci krúžok sa umiestňuje na spodnú časť penisu a pomáha tým, že udržuje nahromadenú krv v hornej časti. Niektorí odborníci však nedoporučujú používať krúžok dlhšie ako 30 minút.
  • Lieky na potenciu - Doplkov výživy na zvýšenie potencie je veľké množstvo, ale len zopár skutočne nápomocných a účinných. Sme hrdí, že Zerex sa radí medzi najkvalitnejšie produkty pre lepšiu erekciu na trhu.

Diétny a zdravý životný štýl

Alkohol a dobrá potencia sa nemajú veľmi v obľube, no malý večerný drink si dopriať môžete. Horší vzťah existuje medzi pevnou erekciou a fajčením. Ak nechcete užívať lieky (doplnky výživy) na potenciu, cigarety je najlepšie vynechať úplne.

Z dávnych čias a od našich predkov vieme o mnohých mocných afrodiziakách, ktorých účinok nespochybňujú ani vedci. Mnohé potraviny sú považované za užitočné pretože obsahujú mnoho živín, vitamínov a minerálnych látok. Zlepšujú duševné a fyzické zdravie a taktiež prispievajú k posilneniu hladiny mužského pohlavného hormónu. Mať zdravé telo a myseľ vám umožní znovu získať stratený záujem o sex a posilní vašu schopnosť výkonu. V nasledujúcich riadkov vám priblížime 5 najlepších prírodných afrodiziák, vhodných pre zvýšenie mužského sexuálneho zdravia.

  • Mandle - Tento kráľ orechov obsahuje neskutočne veľké množstvo vitamínu B2, bielkoviny, vitamín E a vápnik. Mandle sa preslávili vďaka Arabom a Číňanom, ktorých ich využívali pre zvýšenie svojej sexuálnej potencie.
  • Med - Existuje mnoho druhov tohto sladkého elixíru produkovaného včelami. Od ťažkej gaštanovej chuti a vône po ľahkú levanduľovú príchuť. Med je jedným z najlepších regenerátorov sexuálnej energie.
  • Avokádo - Názov tejto plodiny je odvodený od Aztékov a doslova znamená semenníky. Slovo nevytvorili len vďaka tvaru avokáda, ale aj vďaka účinkom, ktoré má. Obsahuje totiž vysoký obsah bielkovín, vitamínu A, draslíka a neesenciálnych mastných kyselín.
  • Banán - Vyzerá ako mužské prirodzenie a taktiež mu pomáha. Banány často využíva indická alternatívna medicína pre zvýšenie sexuálneho apetítu.
  • Cesnak a cibuľa - Ak vám vadí zápach, budete sa cez to musieť preniesť. Cesnak pomáha regulovať obeh krvi v tele, špeciálne v panvovej časti. Cibuľu zas často využívajú v čínskej a európskej kuchyni pre zlepšenie sexuality.

Menej stresu, viac erekcie

V dnešnom hektickom svete sú úzkosť a nedostatočné sebavedomie jedným z hlavných problémov, ktoré spôsobujú nedostatočnú potenciu. Existuje mnoho spôsobov ako znížiť hladinu úzkosti, vrátane relaxačných techník, masáží, správneho dýchania, jogy a meditácie.

Taktiež pomáha aj psychosociálna terapia. Terapeut s vami môže prebrať konkrétne emocionálne či psychologické problémy a vďaka tomu príde na koreň poruchy. Vďaka nemu sa v posteli budete cítiť istejšie a taktiež vám pomôže vyriešiť akýkoľvek problém vo vzťahu, ktorý sa kedy vyskytol. V poslednom čase má väčšina problémov s potenciou niečo spoločné s psychickým problémom.

Skvelý sexuálny život – skvelý vzťah s partnerkou

Jedným zo základných kameňov, ktorý je potrebné položiť pri stavaní zdravého a úspešného vzťahu je vyhovujúci sexuálny život. Neexistuje partnerka, ktorá by neocenila dlhú výdrž a tvrdosť svojho milého. Ak sa postaráte o skvelú potenciu, postaráte sa tým aj o skvelý vzťah.

Zerex klasik ako doplnok výživy na erekciu

Tento produkt z rady Zerex sa stal najpredávanejším dolpnkom výživy a sme hrdí, že pomohol so zvýšením potencie tisícom mužom na celom Slovensku. Objednajte si ho už dnes a vyskúšajte účinky Zerexu.

ZEREX KLASIK (zloženie: Tribulus Terrestris 150 mg, L-Arginín 50 mg, Maca 50 mg, L-lyzin 50 mg, Teobromín 50 mg, L-Citrulín 50 mg) zvyšuje libido a chuť na sex, s nástupom do 60 minút a účinkuje až do 36 hodín. Je to najpredávanejší výživový doplnok ZEREX na podporu erekcie, ktorý zároveň napomáha pri liečbe problémov s prostatou.

SÚVISIACE PRODUKTY

Certifikované tabletky Zerex Klasik pre kvalitnú a silnú erekciu
Zerex
Klasik
-
12
kapsúl
29,00 €s DPH
Tabletky Zerex Extralong na oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku
Zerex
Extralong
12
kapsúl
34,00 €s DPH
Zerex Ultragold na dlhodobú podporu sexuálnej kondície
Zerex
Ultragold
65,00 €s DPH