Vaša poradňa > Zlepšenie erekcie

Zlepšenie erekcie

zlepšenie erekcieKaždý muž chce mať vždy kvalitnú erekciu a niet sa čo čudovať, keďže sex patrí medzi najpríjemnejšie činnosti v živote. Neriešením problematickej erekcie škodíte len sami seba, keď sa ochudobňujete o pôžitky.

Fungovanie erekcie

Erekcia je stvrdnutie penisu alebo klitorisu pri pohlavnom vzrušení. Áno, aj ženy majú erekciu!!! Erekciu vyvolá buď hmatová alebo psychická stimulácia, alebo ich kombinácia. Znamená tiež schopnosť udržať pevnosť penisu, ktorá je potrebná pre úspešný pohlavný styk. Penis počas nej obsahuje 6-krát viac krvi, ako v pokoji. Končí po výrone semena (ejakulácii) alebo keď signály, ktoré ju vyvolali, zmiznú.

S fyzickou príčinou poruchy erekcie sa môže stretnúť každý muž, ak to však trvá dlhšie je nutné konať.

Zásady na zlepšenie erekcie

1. strava - jesť potraviny, ktoré pozitívne vplývajú na vaše srdce. Kvalita erekcie do veľkej miery závisí od krvného obehu. Zdravé srdce zabezpečí spoľahlivú erekciu.

2. cvičenie - jednoduchá, lacná, a predsa účinná metóda. Zlepšuje celkové zdravie a priamo erekciu prostredníctvom zvýšenia hladiny neurotransmiterov v penise a testosterónu v krvi.

3. stres - Súčasný moderný svet prináša veľa pozitív, ale vytvoril aj fenomén – stres. Zvýšená hladina stresového hormónu kortizolu znižuje hladinu testosterónu, čo sa môže prejaviť aj problémami s erekciou.

4. doplnky výživy - dodržiavate všetky zásady zdravého životného štýlu, ale problém pretrváva? V tomto prípade môžete skúsiť lieky alebo doplnky výživy na zlepšenie erekcie.Zvoliť si môžete medzi voľno predajnými liekmi alebo liekmi na predpis. Vyskúšajte certifikovaný doplnok výživy Zerex!!! Je dostupný aj bez predpisu. Jeho zloženie je jedinečné, pretože ako prvý produkt využíva extrakt tradičných bylín v kombinácii s dôležitými aminokyselinami. Jeho účinnosť je garantovaná zárukou a spokojnosťou klientov nielen v USA, ale aj v EÚ.

Problém s erekciou Doplnky výživy na erekciu

Problém treba riešiť TERAZ! Odkladaním problému poruchy erekcie neprospieva ani vám ani vášmu okoliu. Ponúkame riešenie, ktoré vám môže zmeniť život!

zerex erekcia

Zerex klasik na riešenie problému s erekciou

Tento produkt z rady Zerex sa stal najpredávanejším a sme hrdí, že pomohol so zlepšením erekcie tisícom mužom na celom Slovensku. Objednajte si ho už dnes a vyskúšajte účinky Zerexu.

Objednať produkt