Zerex - skúsenosti: tabletky pre zlepšenie erekcie v štyridsiatke

Spýtali sme sa aj Jozefa na jeho osobnú skúsenosť so Zerex-om. Čo ho presvedčilo nabrať odvahu vyskúšať po prvýkrát (potajomky) tabletky na podporu erekcie? A ako reagovala jeho partnerka, keď sa jej nakoniec priznal a vyšiel s pravdou von?

Pozrite si krátke video s Jozefom.

“Robím manažéra pre jednu bankovú spoločnosť. Mám širší záber, komunikujem s viacerými oddeleniami. A sex? To je dosť citlivá téma, ale znamená pre mňa veľa. Sex je v mojom živote veľmi dôležitý.

Človek si často nechce priznať, že stárneme. Asi tak po 35-tke to začalo u mňa trochu pokrivkávať. Jednak prišla únava, dáky ten stres z práce a vôbec z toho nášho života. Ja sa snažím dávať pozor na seba, na stravu a na to, čo do seba dám. O Zerexe som sa dočítal, že je na prírodnej báze. A to ma presvedčilo, že sa nemusím báť, že to bude dáka chémia.

Spočiatku tam bola samozrejme aj obava, manželke som to najprv nepovedal. Potom, čo som vyšiel s pravdou von, sme sa aj zasmiali. Výsledky boli super. A áno - Zerex je už dnes súčasťou našej rodiny.”, dodáva Jozef na záver so srdečným smiechom.

Rozhovor s Jozefom a ďalšími spokojnými zákazníkmi nájdete aj našom Youtube kanále.