Skúsenosti: lieky na podporu potencie po päťdesiatke vs. Zerex

Peter vraví o tom, aké má osobné skúsenosti s tabletkou na podporu potencie Zerex a o intímnom živote pracovne vyťaženého muža po 50-tke.

“Som Peter, pracujem v právnickej firme, mám manželku a dve dospelé deti. S mojou prácou je spojený psychický stres, nepohoda a veľa hodín v práci. Človek dôjde z práce domov unavený a tak intímny život tiež pokrivkával. A po päťdesiatke, to už ani nehovorím... Okrem toho, čím vyššia pozícia v práci, o to vyšší stres sa s ňou spája.

Radil som sa so svojim doktorom, doporučil mi nejaké lieky. Ale vzhľadom na to, že som zdravý a zatiaľ bez problémov, tak som to nechcel riešiť liekmi. Hľadal som preto niečo na prírodnej báze.

Síce je to nová vec, a tak má z toho človek najprv trochu obavy. Avšak na druhej strane aj očakávanie, že sa môže niečo zmeniť. A tak sme vyskúšali ako to bude fungovať v posteli... A splnilo to očakávania!

Nástup účinku bol pozvoľný, zhruba do hodiny a vydržal dostatočne dlho - v podstate celý víkend... Manželka si len pochvaľovala, a ja samozrejme tiež. :-)

Určite môžem doporučiť. Netreba sa toho obávať, ide o doplnok výživy na prírodnej báze.”

Ďalšie príbehy mužov ako Peter - video referencie nájdete tiež na našom Zerex Youtube kanále.