Testosterón

Testosterón

Čo je testosterón?

Testosterón je mužský pohlavný hormón tvorený v semenníkoch. Najvyššiu hodnotu testosterónu majú mladí muži v puberte. Práve v tomto období im začína rásť ochlpenie, rysuje sa svalstvo a samozrejme, zvyšuje sa sexuálna aktivita! Testosterón má totiž na mužov tieto účinky:

  • kvalitný a plnohodnotný sexuálny život
  • pevnejšie svalstvo
  • pevnejšia a dlhšia erekcia
  • viac fyzickej sily a energie
  • lepší psychický stav
  • menšia pravdepodobnosť závažných ochorení, napr. srdca

Bohužiaľ, po tridsiatom roku života hladina mužského testosterónu postupne klesá. Výsledkom je ochabovanie svalstva, spomalený metabolizmus, zhoršovanie pamäti, u niektorých mužov nástup depresií a dokonca vznik rôznych ochorení, ako osteoporóza a choroby srdca. Tento stav sa odborne nazýva andropauza. 

Ako sa dá zvýšiť testosterón?

Ak ste vo veku, kedy je hladina testosterónu vo vašom tele čoraz nižšia, zrejme by ste chceli vrátiť staré časy. Opäť sa cítiť plní fyzickej aj psychickej energie a užívať si skvelý sexuálny život. Hladinu testosterónu je možné zvyšovať viacerými spôsobmi.

Prírodný testosterón

Tento spôsob zvyšovania hladiny testosterónu je známy už odpradávna. Tajomstvo spočíva v rastline Tribulus Terrestris, teda Kotvičník zemný. Podávanie extraktu z tejto rastliny môže zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%. Okrem nárastu svalovej hmoty sa muž môže tešiť aj z pevnej erekcie a kvalitnejšieho sexuálneho života.

Testosterónové injekcie

Tieto injekcie je možné podávať mužom až vo vyššom veku života a teda vtedy, keď sa ich vlastná produkcia testosterónu zastaví. Liečba testosterónovými injekciami trvá po štyridsiatom roku života zväčša dlhodobo. Ide o takzvané opätovné naštartovanie mužského organizmu.

Testosterón v tabletkách

V prípade, že vás trápi znížená sexuálna potencia, je vhodné pouvažovať o zvýšení hladiny testosterónu práve vo forme tabliet. Kvalitné prípravky na zlepšenie potencie a erekcie obsahujú totiž výťažok z rastliny Tribulus Terrestris. Jedným z nich je napríklad aj Zerex Ultragold, ktorý je vhodný pre mužov po štyridsiatke a rieši spomínané problémy spojené s nízkou hladinou testosterónu.

Nečakajte, kým bude neskoro. Svoje problémy so zníženou hladinou testosterónu začnite riešiť. Dá sa to veľmi jednoducho, bezbolestne a hlavne účinne.

Vplyv testosterónu na mužskú erekciu

Spomeniete si ešte, milí páni, akú chuť na milovanie ste mali v puberte? V dobe, keď bola hladina testosterónu vo vašom tele optimálna. A všimli ste si, ako sa vaša chuť na posteľné aktivity so zvyšujúcim sa vekom znižuje? Nie je za tým nič iné, ako nedostatok testosterónu. Nielen to, že vaša erekcia už nie je taká pevná, ako kedysi. Dokonca nie ste schopní dosiahnuť orgazmus! Sexuálna aktivita je pre vás doslova záťažou a radšej si pozriete program v televízii alebo strávite večer na gauči. Ak máte na krku osemdesiatku, je to v poriadku. No po štyridsiatke iste nie je ten správny čas, aby ste zanevreli na sex a stal sa z vás zaguľatený frfloš! A ak ste dokonca štyridsiatku ešte neoslávili, ide vyslovene o problém. Splodiť dieťa môže byť v tomto prípade nedosiahnuteľný cieľ. Znížená hladina testosterónu má za následok totiž aj menší počet spermií, ich zníženú pohyblivosť a v dôsledku toho spomínanú neplodnosť.

SÚVISIACE PRODUKTY

Certifikované tabletky Zerex Klasik pre kvalitnú a silnú erekciu
Zerex
Klasik
-
12
kapsúl
29,00 €s DPH
Zerex Ultragold na dlhodobú podporu sexuálnej kondície
Zerex
Ultragold
65,00 €s DPH