Naša redakcia

foto autor
Martina Blahušiaková

Freelance redaktorka, blogerka, marketingová pracovníčka. Na slovenský blog Zerex pravidelne prispieva obsahom, ktorý má za cieľ poradiť a pomôcť v oblasti sexuálneho zdravia, intimity a vzťahov. V rámci článkov prináša iný uhol pohľadu podporený modernými vedeckými štúdiami a cennými radami pre čitateľov.

foto autor
Natalie Markovská

Freelance redaktorka, asistentka produkcie, copywriterka a manažérka sociálnych sietí. Na českom blogu Zerex zabezpečuje dodanie vysoko kvalitného obsahu, ktorý je podporený najnovšími vedeckými štúdiami a vyjadreniami odborníkov. Jej články v sebe spájajú profesionálny prístup s tipmi a trikmi v oblasti sexuality, sexuálneho zdravia a milostných vzťahov.

foto autor
Mgr. Ľubomíra Polláková

Hlavná editorka článkov na zerex.sk/zerex.cz, spoluautorka obsahových okruhov, redakčných kalendárov a PR manažérka v Active Life Inv. Stará sa o to, aby bol obsah uverejnený v správnom čase a v čo najvyššej kvalite.

foto autor
MUDr. Václav Jindřich Urbánek, Csc.

Lekár, sexuológ - andrológ, gynekológ - pôrodník a vedecký pracovník. Ako odborný garant aktívne prispieva odpoveďami do odbornej poradne na zerex.sk/zerex.cz. Jeho postrehy a vyjadrenia z praxe slúžia ako vedecký podklad pre (nielen) odborné články.

NEWSLETTER

Zľavy, akcie a novinky
prednostne na Váš e-mail.

payment cards

Copyright © 2015-2020 Zerex. Všetky práva vyhradené.

Kontakt
Telefón 0850 444 777
E-mail [email protected]
SÍDLO SPOLOČNOSTI
Active life Inv., s.r.o.
Smetanova 1655/7
911 01 Trenčín

Slovenská Republika

Zapísaná v OR OS Trenčín, odd. Sro,
Vlož. č. 35016/R

IČO: 51006766
DIČ: 2120553193
IČ DPH: SK2120553193