Vaša poradňa > Predčasná ejakulácia

Predčasná ejakulácia

Predčasná ejakuláciaHovorí vám to niečo? Každý tretí z vás toto ochorenie dôverne pozná, aspoň čo sa týka štatistík a čísel. Podľa dostupných údajov je práve predčasný výron semena činnosť či aktivita, ktorej by chcelo zamedziť najviac mužov. Určite sa žiaden z nich necíti práve najlepšie, ak už „je“ a jeho partnerka je ešte len niekde na začiatku či v polovici. Nie je to ten správny pocit, ktorý by chcel muž zažiť, a aj preto je nutné, aby ste s ním bojovali.

Predčasný výron semena.

Mnoho „odborníkov“ odporúča, aby ste s predčasným výronom semena bojovali častejšou masturbáciou. Čo je však veľmi negatívne na tomto postoji a tejto aktivite je fakt, že ak masturbujete, primárne vám nejde o dlhé ukájanie sa, ale iba o privodenie stavu spokojnosti, ktorý sa končí ejakulátom. V podstate sa uspokojíte a nehľadíte na to, ako dlho vám to trvalo, skôr pri tom nechcete stráviť niekoľko desiatok minút či hodín. Práve rýchlosť je ten faktor, ktorý ohrozuje aj vašu výdrž pri sexe. Častejšou masturbáciou síce môžete pretiahnuť výdrž o niekoľko minút pri sexe, avšak samotný sex a dotyky partnerky vám to nenahradí. Ľahko sa tak môže stať, že masturbácia vám môže trvať aj polhodinu, ale v sexe vám to bude trvať zopár minút. Mať pri sebe skutočnú ženu, ktorá vie, ako „na to“ a pozerať sa na nejaké video či film, kde hrajú dobre zohraní herci a vzdychy sa podobajú na nejaký „sci-fi“ film je skutočne rozdiel, či chcete alebo nie. Určite dokáže predĺžiť aspoň predohru, už počas ktorej mnohí čo-to „vydajú“ von zo seba. Pri sexe je to však často neúčinné.

Ako liečiť predčasnú ejakuláciu
Cviky na predčasnú ejakuláciu

Uzdička.

Oveľa účinnejšou metódou, ktorá dokáže zabrániť predčasnému ejakulátu dostať sa von a tak lepšie uspokojiť partnerku, je v podobe uzdičky, ktorú má každý muž v oblasti žaluďa, konkrétne na spodnej strane. Táto skrátená uzdička dokáže navodiť pocit trhania a ťahania pri sexe. Tento priestor je veľmi citlivý, a ak pociťuje až veľké sexuálne napätie, ktoré sa prirodzene dostáva odtiaľto až do mozgu, potom muž často ukončí svoju misiu skôr, ako je potrebné a vhodné. Muž svoju ejakuláciu ovláda len ťažko. Táto uzdička sa dá povoliť, respektíve sa chirurgickým zákrokom dá zabrániť tomu, aby bol muž tak priveľmi sexuálne stimulovaný. Väčšina mužov si však tento zákrok predstavuje veľmi bolestne, v skutočnosti je to však bezbolestná cesta, ako dosiahnuť orgazmus o čosi neskôr.

Predčasná ejakulácia je skutočne problém, ktorý treba riešiť.

K tomu však potrebujete aj dostatočne chápavú partnerku, ktorá vám bude rozumieť a bude sa vás snažiť podporiť. Bez toho to jednoducho nejde. Áno, existujú možnosti ako oddialiť výron semena a ako vydržať dlhšie pri sexe, treba byť však opatrný a najmä trpezlivý. Bez ohľadu na vek je to veľmi vážny problém, pričom jeho dôsledky môžu byť pre váš vzťah skutočne katastrofálne. A to rozhodne nechcete dopustiť.

zerex extralong

Zerex Extralong iba za 34€/balenie

Ak chcete nielen zlepšiť vašu erekciu, ale aj predĺžiť pohlavný styk, máme pre vás ideálne riešenie v podobe produktu Zerex Extralong, ktorý predlžuje pohlavný styk až o 30 minút. Je teda určený viac pre tých, ktorých trápi dĺžka pohlavného styku ako sila ich erekcie.

VIAC INFO O PRODUKTE