ZVÝŠTE PRÍŤAŽLIVOSŤ U ŽIEN A NADOBUDNITE SEBADÔVERU
PÁNSKE PARFUMY

Pánsky parfum Zerex Gentleman 50 ml

Pánsky parfum Zerex Gentleman

Mužná vôňa ako stvorená pre decentné denné nosenie aj výnimočné príležitosti. Hlavné tóny parfumu sú spojením škorice, citrusov a drevín.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT
Pánsky parfum Zerex Hunter

Pánsky parfum Zerex Hunter

Energická pánska vôňa plná vzácnych drevín (céder, santalové a olivové drevo) v kombinácii s klinčekom, afrodiziakálnou škoricou a citrónom.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT
zerex sport

Pánsky parfum Zerex Sport

Svieža a energická vôňa pre aktívneho a pozitívne naladeného muža. Srdce mladistvého parfumu tvorí kombinácia citrusovej a aldehydovo-kvetinovej vône.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Doprava zadarmo
(nákup nad 70€)

Doručenie
do 24 hodín

Darček pre Vás
k objednávke nad 100€

Garancia vrátenia
peňazí

Diskrétne
balenie

ZEREX - Parfumy - prírodné afrodiziakum


Parfumy nie sú ani zďaleka vynálezom modernej doby – poznali ich už starí Egypťania a Gréci. Nejedno prírodné afrodiziakum, zahrnuté v zložení súčasných parfumov, je overené stáročiami až tisícročiami…

Zerex parfumy - predstavujú vysoko koncentrované jedinečné vône, určené na prilákanie sexuálneho partnera. Afrodizikálne parfumy Zerex obsahujú prírodné afrodiziaká, ktoré zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti. Správne zvolená aróma vám pomôže získať si sympatie u potenciálnej partnerky. Vďaka kvalitným afrodiziakálnym parfumom budete pôsobiť atraktívnejšie a nadobudnete vyššie sebavedomie a sebadôveru.

Muži použitím afrodiziakálnych parfumov pôsobia na opačné pohlavie silnejšie a mužnejšie ako iní potenciálni partneri. Prírodné afrodiziaká vám zvýšia nielen sebavedomie, ale aj úspešnosť pri vábení partnerky - rafinovaná škorica, céder, santalové a olivové drevo, klinček, citróny, pomaranče a grepy.

Nepoužívame toaletné vody (Eau de toilette), ale dlhotrvajúce a vysoko koncentrované parfumy (Eau de parfum)

  • Atraktivita u žien
  • Neodolateľná príťažlivosť
  • Vysoko koncentrované parfumy
  • Vône pre všetky príležitosti
  • Prírodné afrodiziakum
  • Vyrobené v EU
80%

spokojných
zákaznikov

127937

spokojných
zákaznikov

5

rokov
na trhu