ZVÝŠTE PRÍŤAŽLIVOSŤ U ŽIEN A NADOBUDNITE SEBADÔVERU
PÁNSKE PARFUMY

Pánsky parfum Zerex Gentleman

Mužná vôňa ako stvorená pre decentné denné nosenie aj výnimočné príležitosti. Hlavné tóny parfumu sú spojením škorice, citrusov a drevín.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Pánsky parfum Zerex Hunter

Energická pánska vôňa plná vzácnych drevín (céder, santalové a olivové drevo) v kombinácii s klinčekom, afrodiziakálnou škoricou a citrónom.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Pánsky parfum Zerex Sport

Svieža a energická vôňa pre aktívneho a pozitívne naladeného muža. Srdce mladistvého parfumu tvorí kombinácia citrusovej a aldehydovo-kvetinovej vône.

39,00 € ZOBRAZIŤ PRODUKT

Doprava zadarmo
(nákup nad 70€)

Doručenie do 24 hodín

Doručenie
do 24 hodín

Darček pre Vás
k objednávke nad 100€

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia
peňazí

Diskrétne balenie

Diskrétne
balenie

ZEREX - Parfumy - prírodné afrodiziakum


Parfumy nie sú ani zďaleka vynálezom modernej doby – poznali ich už starí Egypťania a Gréci. Nejedno prírodné afrodiziakum, zahrnuté v zložení súčasných parfumov, je overené stáročiami až tisícročiami…

Zerex parfumy - predstavujú vysoko koncentrované jedinečné vône, určené na prilákanie sexuálneho partnera. Afrodizikálne parfumy Zerex obsahujú prírodné afrodiziaká, ktoré zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti. Správne zvolená aróma vám pomôže získať si sympatie u potenciálnej partnerky. Vďaka kvalitným afrodiziakálnym parfumom budete pôsobiť atraktívnejšie a nadobudnete vyššie sebavedomie a sebadôveru.

Muži použitím afrodiziakálnych parfumov pôsobia na opačné pohlavie silnejšie a mužnejšie ako iní potenciálni partneri. Prírodné afrodiziaká vám zvýšia nielen sebavedomie, ale aj úspešnosť pri vábení partnerky - rafinovaná škorica, céder, santalové a olivové drevo, klinček, citróny, pomaranče a grepy.

Nepoužívame toaletné vody (Eau de toilette), ale dlhotrvajúce a vysoko koncentrované parfumy (Eau de parfum)

  • Atraktivita u žien
  • Neodolateľná príťažlivosť
  • Vysoko koncentrované parfumy
  • Vône pre všetky príležitosti
  • Prírodné afrodiziakum
  • Vyrobené v EU
80%

spokojných
zákaznikov

246942

spokojných
zákaznikov

5

rokov
na trhu