Kamagra

Kamagra tabletky obrázok

Jej účinok je podobný Viagre, ale spoznáte ju vďaka zelenej tabletke. Viete na čo si dať pozor pri užívaní Kamagry?

Čo je Kamagra

Ide o liek, ktorý je charakterizovaný ako náhrada Viagry. Obsahuje rovnaké dávky sildenafilu ako modrá tabletka. Aj keď je s viagrou doslova identická, nemôže niesť jej obchodný názov, pretože na neho výrobcovia nemajú zakúpené práva. A tak vznikla Kamagra ako generická verzia viagry a funguje už od roku 1998.

Pôsobí počas sexuálneho vzrušenia, na ochabnuté svalstvo okolo pohlavného údu, prostredníctvom zvyšovania množstva krvi, ktorá prúdi do dutinkových telies napomáhajúcim stoporeniu. Musíte mať na pamäti, že dokonale pôsobí len v prípade sexuálneho vzrušenia, ktorému napomôžete sexuálnou stimuláciou. Nie je ani hormón, ani afrodiziakum . Kamagra je liek na erektilnú dysfunkciu.

Účinok Kamagry

Výhodou kamagry je, že sa do tela vstrebáva pomerne rýchlo a dosahuje maximálnu účinnosť 30 až 40 minút od okamihu, kedy bol požitý. Erekciu rozvíja a pomáha udržať ju po dobu 4 hodín.

Kamagra a predaj online

Kamagru si môžete kúpiť v rôznych podobách. Nájdete ju ako cukríky, šumivé tablety, žuvacie tablety. Na Slovensku sa oficiálne nepredáva ani na internete ani na lekársky predpis. Napríklad vo Veľkej Británii je ilegálna, kde jej užívanie nebolo vôbec schválené. Nielen na Slovensku, ale aj na mnohých internetových zahraničných online obchodoch sa môžete stretnúť s ich ilegálnym predajom alebo predajom falzifikátov.

Vedľajšie účinky Kamagry

Aj pri tomto lieku však platia isté obmedzenia. Kamagru nesmú užívať muži, ktorí majú problémy so srdcom, taktiež nie je vhodná pre pacientov trpiacich na vysoký a nízky krvný tlak. Pokiaľ ste prekonali infarkt, alebo sa neviete ovládať v alkohole, mali by ste sa Kamagre vyhýbať.

Kamagra sa na Slovensku oficiálne nepredáva! Na trhu je množstvo falzifikátov.