Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold?

Zerex Klasik je určený pre mužov s nedostatočnou alebo nekvalitnou erekciou ako aj pre mužov, ktorí majú zníženú chuť na sex a znížené libido. Zerex Extralong je určený pre ľudí, ktorých trápi rýchle a predčasné vyvrcholenie, pričom prispieva k predĺženiu pohlavného styku a zlepšeniu výkonu muža v posteli. Užívatelia produktu zaznamenali v niektorých prípadoch predĺženie až o cca 30 minút. Zerex Ultragold je doplnok výživy vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace. Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku.

Je balenie diskrétne?

Áno. Balenie je diskrétne, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke. Zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life.

Ako správne užívať Zerex Klasik, Extralong, Ultragold, Prostanax?

Produkty ZEREX Klasik a Extralong: 1 kapsula cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom. Zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna denná dávka 2 kapsuly. ZEREX Ultragold: 2 kapsule denne (1 kapsula ráno a 1 kapsula večer). PROSTANAX starostlivosť o Prostatu: 1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou.

Naozaj to funguje?

Áno funguje. Máme veľa spokojných klientov. O účinnosti sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Objednajte si skúšobné dvoj kapsulové balenie Zerex Klasik alebo Zerex Extralong. Spoľahlivosť účinkov našich produktov potvrdzujú aj dlhoročné skúsenosti našich stálych zákazníkov. Neváhajte si pozrieť recenzie na našej stránke v sekcii "skúsenosti užívateľov" (https://zerex.sk/skusenosti-uzivatelov), alebo priamo pri každom produkte.

Ako dlho účinkuje jedna kapsula?

Podľa skúseností užívateľov môže jedna kapsula účinkovať približne 36 hodín. Nemusíte sa však obávať, že sa po užití Zerexu po celú dobu erekcie nezbavíte. Na to aby došlo k erekcii, je potrebná stimulácia penisu.

Je možné kombinovať produkty Zerex medzi sebou?

Áno, produkty Zerex môžete spolu kombinovať. Neodporúčame kombinovať Zerex s alkoholom, nakoľko alkohol znižuje účinky produktu a súčasne s produktom Zerex neodporúčame užívať žiadny iný prípravok na liečbu poruchy erekcie .

Môžem užívať Zerex, keď mám problémy so srdcom?

O užívaní produktu pri chorobe srdca sa poraďte zo svojim ošetrujúcim lekárom. Užívanie tabletiek ZEREX môže byť kontraindikované s niektorými liekmi na srdce, tlak,... Neužívajte ZEREX ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.

Kedy nesmiem užívať Zerex?

Zerex neužívajte ak u Vás niekedy prišlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok a tiež v prípadoch: - ak máte srdcovú poruchu alebo závažnú poruchu pečene - ak máte bližšie nezistené problémy s Vašim srdcom - ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak - ak máte vzácnu vrodenú poruchu sietnice - ak máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti

Môžem si produkty zakúpiť aj lekárni osobne?


Naše produkty sú dostupné v týchto lekárňach lekárňach:

Košice - Lekáreň Lingov, ul.L.Svobodu 8

Piešťany - Lekáreň Régia, Nálepkova 4

No ak si objednáte z pohodlia Vášho domova online na našom eshope www.zerex.sk do 13:30 hod., tovar Vám doručíme už na druhý pracovný deň.

Môžem produkt užívať tak, že si obsah kapsuly vysypem do pohára?

Kapsula má svoj dôvod, aby sa predišlo zbytočnému plytvaniu obsahu kapsule. Môže sa totiž stať, ak si obsah zriedite s vodou, časť účinných látok zostanú na obvode a dne pohára. Ak však máte problém s prehĺtaním kapsúl, môžete zvoliť aj tento spôsob užitia. Počítajte však s tým, že má produkt mierne horkastú príchuť.

Máte aj viackusové balenia alebo cenovo zvýhodnené balíčky?

V ponuke máme balenia:
ZEREX Klasik a Extralong - 12 kapsúl, na užívanie pred pohlavným stykom
ZEREX Ultragold - 120 kapsúl, na dlhodobé užívanie počas 3 mesiacov
Megabalík 1x Klasik, 1x Extralong, 1x Ultragold - za zvýhodnenú cenu 115€ (ušetríte 13 € a tiež poštovné )
PROSTANAX - 60 kapsúl
Rovnako pri objednávke viacerých balení v hodnote nad 70€ máte poštovné ZADARMO.

Akým spôsobom môžem byť informovaný o aktuálnych novinkách a zľavách?

V prípade, že chcete byť stále informovaný o našich aktuálnych zľavách, akciách a novinkách, prihláste sa k odberu noviniek a získajte rôzne výhody. Prihlásiť sa môžete na našej domovskej stránke zerex.sk, v časti newsletter.

Ak sa chcete informovať telefonicky, neváhajte nás kontaktovať na infolinke: 0850 444 777

Odpovede na všetky Vaše otázky dostanete aj na live chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našej domovskej stránky zerex.sk

Ako je to s garanciou vrátenia peňazí?

V prípade, že nie ste spokojný s našim produktom kontaktujte nás prosím s žiadosťou o vrátenie peňazí prostredníctvom e-mailu na [email protected] Pri každej oprávnenej reklamácii garantujeme vrátenie peňazí. Vrátenie platby bude uskutočnené výlučne bankovým prevodom na bankový účet kupujúceho...

Prihlásil som sa na odber noviniek no nechodia mi na e-mail.

V niektorých prípadoch sa môže stať že je odoslaný newsletter zaradený medzi spam, prosím skúste si skontrolovať dôkladne Vašu emailovú schránku. Ak sa email nenachádza ani v danom priečinku, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom infolinky 0850 444 777, alebo na live chate našej domovskej stránky zerex.sk.

Ktorý produkt je najlepší a najsilnejší?

Každý náš produkt je určený na riešenie inej situácie. Preto nie je možné povedať ktorý je ten naj.

Zerex Klasik
Podporuje libido a chuť na sex. Priaznivo vplýva na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Pomáha nadobudnúť zdravé sebavedomie. Má rýchly nástup účinku. Užite 60 minút pred pohlavným stykom.

Zerex Extralong
Je určený pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Vďaka obsahu afrodiziakálnych zložiek priaznivo vplýva na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Má rýchly nástup účinku. Užite 60 minút pred pohlavným stykom.

Zerex Ultragold
Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku. Vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace.

Prostanax
Je výživový doplnok určený na starostlivosť o prostatu. Vysoko účinné látky na prírodnej báze prispievajú k normalizovaniu funkcie protstay a optimálnemu fungovaniu močovej sústavy. Je vhodný na dlhodobé užívanie. Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou.

Akú veľkosť majú kondómy dostupné na vašom eshope?

Kondómy DUREX Classic majú veľkosť: Nominálna šírka je 56 mm, dĺžka kondómu je 205 mm a hrúbka 0,065 mm.

Zasielate produkty do zahraničia?

Áno, naše produkty si môžete objednať v týchto krajinách: Slovensko (zerex.sk), Česko (zerex.cz), Nemecko (viarax.de), Rakúsko (viarax.at), Maďarsko (zerex.hu), Poľsko (zerex.pl), Rumunsko (zerex.ro), Taliansko (viarax.it), Francúzsko (viarax.fr). Pre dodanie do zahraničia prosím vykonajte objednávku cez eshopy pre jednotlivé krajiny.

Je Zerex vhodný aj pre ženy?

Tabletky ZEREX sú určené výhradne pre pánov. ak hľadáte afrodiziaká vhodné pre ženy odporúčame Vám navštíviť eshop Zenvia (https://zenvia.sk/afrodiziakum-a-sex), v ktorom nájdete vhodne afrodiziaká určené pre obe pohlavia. Jedným z nich je napríklad HOTNESS. Z produktovej rady ZEREX odporúčame pre dámy afrodiziakálne parfumy, či vysoko kvalitné sypané čaje.

Na akom princípe funguje Extralong?

Tabletky na dlhšiu výdrž Zerex Extralong obsahujú aminokyseliny L-arginín, L-lyzín a L-citrulín a výťažky z byliniek Kotvičník zemný, Maca peruánska, Ženšen pravý a Pestrec mariánsky. Účinky jednotlivých zložiek Zerexu sa navzájom dopĺňajú a posilňujú.

Aminokyselina L-arginín stimuluje produkciu oxidu dusnatého, čím sa zlepšuje priechodnosť ciev a kvalita erekcie.

Kotvičník zemný stimuluje tvorbu mužského pohlavného hormónu až o jednu tretinu a fyzickú výkonnosť, Pestrec mariánsky pozitívne vplýva na pružnosť ciev a kvalitu erekcie a Maca peruánska je bohatá na vitamíny, minerály a enzýmy, ktoré prispievajú k lepšej sexuálnej kondícii.

Pri predčasnej ejakulácii je mimoriadne dôležitý psychický stav – Ženšen pravý prispieva k lepšiemu zvládaniu stresu a úzkosti, v dôsledku čoho sa muž ľahšie uvoľní a užije si dlhšie a príjemnejšie milovanie.

Čo sa deje po užití tabletiek ZEREX? Môže sa stať, že sa dostaví samovoľná erekcia?

V prípade užitia akéhokoľvek produktu ZEREX sa nemusíte báť, že dôjde k samovoľnej a nechcenej erekcii aj keď môže účinok trvať aj po dobu cca 36 hodín. K tomu aby po užití tabletiek došlo k stoporeniu je nutná stimulácia pohlavného údu. Samozrejme je nevyhnutné držať sa odporúčaného dávkovania uvedeného na každom produkte.