Erekcia

Dá sa zohnať Zerex v lekárni?

Autor článku: redakcia Zerex.sk 01.01.2018 zerex v lekárni

Možno ste sa už pokúšali zakúpiť tabletky na zlepšenie potencie Zerex v lekárni – avšak neúspešne. Lekárne totiž tento doplnok stravy bežne neponúkajú. Namiesto toho si ho môžete zakúpiť na internete – a využiť viacero výhod, ktoré tento spôsob nákupu ponúka..

Prečo Zerex v lekárni nenájdete?

Zerex sa nepredáva v lekárni a nenachádza sa ani v číselníku ADC, nakoľko nepatrí medzi registrované lieky, ale medzi výživové doplnky. Za jeho výrobou nestojí žiaden farmaceutický gigant a jeho predajom sa zaoberá oficiálna stránka produktu www.zerex.sk. Nákup online vás však nijako neobmedzuje – naopak, prináša množstvo výhod.

Prečo je výhodné, kupovať si Zerex online?

Cena, ktorá sa oplatí

Nakoľko sa k vám Zerex nedostane cestou bežnej distribúcie, ušetrí sa na poplatkoch a získate kvalitný produkt za jeho skutočnú cenu, ktorá nie je navýšená o maržu pre predajcu v lekárni a distribučnú sieť.

Nakupujete diskrétne

Pri nákupe cez internet sa nemusíte ostýchať pred lekárenským okienkom a pýtať si od magistry „niečo na erekciu“, s ďalšími ľuďmi za chrbtom. Stačí len vyplniť adresu a Zerex dostanete v diskrétnom a neutrálnom balíčku, ktorý neprezrádza žiadne informácie navyše.

Nemusíte nikam chodiť

Zerex dopravíme pred vaše dvere, do 48 hodín od objednania. Nemusíte zbytočne navštevovať lekáreň.

Môžete získať lákavé zľavy

Pri nákupe na oficiálnom e-shope Zerexu si môžete uplatniť sezónne zľavy ako aj získať dopravu zdarma, ak si objednáte tovar v hodnote nad 70 Eur. Určite sa oplatí, urobiť si zásoby. Tip: Prihláste sa na odber noviniek Zerexu a žiadna zľava vám neujde.

Platí pre vás záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste spokojní s účinkami Zerexu, predajca vám vráti 100 % sumy výrobku.

Čím je Zerex výnimočný?

Tabletky Zerex sú certifikovaný výživový doplnok s prírodným zložením, ktoré je bezpečné aj pri pravidelnom užívaní. Zerex obsahuje kombináciu aminokyselín a tradičných byliniek, ktoré prospievajú sexuálnemu životu muža a podporujú aj jeho celkovú vitalitu, fyzickú aj psychickú výkonnosť. Medzi tieto prírodné látky patrí predovšetkým bylinka Kotvičník zemný – stimuluje prirodzenú tvorbu mužského pohlavného hormónu v tele muža, čím sa zvyšuje libido aj sexuálna výkonnosť. Dlhodobí užívatelia Zerexu si pochvaľujú predovšetkým jeho rýchly nástup – funguje totiž už cca polhodinu-hodinu po užití, pričom stačí aj jedna tabletka. Dôležité pritom je, že po Zerexe nepociťujú nepríjemné vedľajšie efekty ako sú napríklad problémy s trávením či bolesti hlavy. Kombinácia bylín obsiahnutá v erekčných tabletkách prispievajú k zvýšeniu chuti na sex a  zdravému libidu. Pomáha mužom, ktorí chcú podporiť svoj výkon, aby znovu nadobudli sebavedomie v spálni. Týka sa to všetkých vekový skupín: od dvadsiatnikov až po pánov v rokoch.

Ktorý druh Zerexu je pre mňa najvhodnejší?

Vyberte si niektorý z 3 druhov Zerexu – podľa toho, čo chcete primárne dosiahnuť.

Zerex Klasik - rýchle povzbudenie

Je základným a súčasne najobľúbenejším produktom z radu Zerex. Obsahuje výťažok z prírodných afrodiziakálnych byliniek Macy peruánskej a Kotvičníka zemného a aminokyseliny L-arginín, L-lyzín, L-Citrulín, Teobromín. Je ideálnou tabletkou na občasnú, jednorazovú „vzpruhu“ pred milovaním, keď z akéhokoľvek dôvodu nemáte dostatok sebavedomia a potrebujete „poistku“ pre vašu erekciu – napríklad po náročnom dni v práci, ak ste unavení, vystresovaní a podobne. Tabletka sa užíva cca hodinu pred plánovaným stykom. Maximálna denná dávka Zerexu Klasik sú 2 tabletky. Jedno balenie Zerexu Klasik obsahuje 12 tabletiek a jeho cena je 29,- Eur. Zvýšenie libida

Zerex Extralong – beh na dlhú trať

Ak vás trápi predčasná ejakulácia a radi by ste si užili dlhšie a kvalitnejšie milovanie, Zerex Extralong je pre vás ten ideálny výživový doplnok. Okrem zmesi extraktov z byliniek na potenciu (Kotvičník zemný, Maca peruánska, Ženšen, Pestrec mariánsky) obsahuje aj vzácne aminokyseliny L-arginín, L-citrulín a L-lyzín. Aj tento druh Zerexu sa užíva príležitostne, keď chcete predĺžiť trvanie vášho sexuálneho styku – napríklad po období dlhšej pohlavnej abstinencie. Takýmto spôsobom predĺžená erekcia môže trvať aj o 30 minút dlhšie. Cena za Zerex Extralong je 34,- Eur. Jedno balenie obsahuje 12 tabletiek. Maximálna denná dávka sú 2 tabletky. Zerex Extralong sa užíva cca hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Rýchle vyvrcholenie

Zerex Ultragold – sexuálna vitalita v každom veku

Tabletky Zerex Ultragold sú ideálnym doplnkom stravy pre mužov, ktorí pociťujú úbytok mužského pohlavného hormónu – predovšetkým pre seniorov. Okrem Kotvičníka zemného obsahuje Zerex Ultragold aj Macu peruánsku, výťažok zo Schizandry chinensis, zinok, meď a vitamíny B2, B6 a B12. Počas trojmesačnej kúry je potrebné, každý deň užívať Zerex Ultragold – a to bez ohľadu na sexuálne aktivity. Je možné, kombinovať tento druh Zerexu s jeho ostatnými druhmi. Jedno balenie Zerexu Ultragold obsahuje 120 tabliet a získate ho za cenu 65,- Eur. Zdravá erekcia

Aké skúsenosti majú užívatelia Zerexu?

S mojou prácou je spojený psychický stres, nepohoda a veľa hodín strávených v práci. Človek dôjde z práce domov unavený a tak intímny život tiež pokrivkával. A po päťdesiatke, to už ani nehovorím… Hľadal som niečo na prírodnej báze. Keďže je to nová vec, tak má z toho človek najprv trochu obavy. Na druhej strane je tam však očakávanie, že sa môže niečo zmeniť. A tak sme vyskúšali ako to bude fungovať v posteli… Splnilo to očakávania! Vyskúšal som, nástup účinku bol pozvoľný a vydržal celý víkend… Manželka si len pochvaľovala, a ja samozrejme tiež. :-) Peter (53), Bratislava Môžem potvrdiť jeho účinky. Konečne som sa nemusel sústrediť na to aby som sa rýchlo nespravil. Vo vzťahu sa cítim lepšie a viem, že sa nemusím stresovať z pohlavného styku.. Zo začiatku som si dával extralong pri každom pohlavnom styku, dnes už len zriedka, ak sa nato úplne necítim alebo mám pocit, že by som sa mohol rýchlo spraviť. Nedá sa porovnať sex, kedy si užívam partnerku, celé jej telo, jej vôňu a chuť ako keď trávim prvých niekoľko minút totálnym stresom a potom to uzavriem niekoľko sekundovým fiaskom… (anonymný užívateľ) Potreboval som niečo na povzbudenie a tak som si prečítal pár článkov a recenzií o tabletkách ZEREX. Reklamy tohto druhu neberiem avšak ZEREX je výnimkou. Na skúšku som si objednal len dve tabletky a výsledok? Dnes si idem objednať tretie balenie Zerex Klasik. Reklama v ničom nezveličuje, účinok do jednej hodiny a vydrží ešte ďalší deň. Partnerka je o 21 rokov mladšia (!) ale toto vraj nezažila s oveľa mladšími mužmi. Odporúčam každému, kto chce seba ako aj partnerku milo prekvapiť. Róbert (58), Bratislava Viac referencií na Zerex si môžete prečítať tu.

Tabletka na vyskúšanieerekčné tabletky zerex lekáreň
Magazín arrow
Magazín arrow