Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Nezaradené

Dá sa zohnať Zerex v lekárni?

Autor článku: redakcia Zerex.sk 01.01.2018 zerex v lekárni

Možno ste sa už pokúšali zakúpiť tabletky na zlepšenie potencie či iné doplnky stravy Zerex v lekárni – avšak neúspešne. Máme pre vás malú nápovedu - nižšie nájdete zoznam lekární, v ktorých na nás budete mať šťastie. 

V ktorých lekárňach nájdete produkty Zerex?

Značku Zerex momentálne nájdete v nasledujúcich lekárňach*.

Banská Bystrica - lekáreň Pri starej nemocnici

Banská Bystrica - lekáreň Slnečnica

Banská Bystrica - lekáreň Archa

Banská Bystrica - lekáreň Lazovná

Banská Štiavnica - lekáreň Ametyst

Bojnice - lekáreň Notre Dame

Hliník nad Hronom - lekáreň Avicena

Krupina - lekáreň Šalvia

Nitra - Moja lekáreň  

Prievidza - lekáreň Althea

Šurany - Mestská lekáreň

Veľký Blh - lekáreň Urtica

Zlaté Moravce - lekáreň U zlatého hada

Zvolen - Nová lekáreň

Žiar nad Hronom - lekáreň Nukleus

Žiar nad Hronom - Jánskeho lekáreň

* - Tento zoznam priebežne aktualizujeme.

Avšak existujú aj jednoduchšie spôsoby - čo takto nakúpiť z pohodlia vášho domova? Má to zopár lákavých výhod.

Prečo je výhodné kupovať si Zerex online?

Nakupujete diskrétne

Pri nákupe cez internet sa nemusíte ostýchať pred lekárenským okienkom a pýtať si od magistry "niečo na erekciu“, "tabletky na chudnutie", "vitamíny na plodnosť", a to s ďalšími ľuďmi za chrbtom. Stačí len vyplniť adresu a Zerex dostanete v diskrétnom a neutrálnom balíčku, ktorý neprezrádza žiadne informácie navyše.

Nemusíte nikam chodiť

Zerex dopravíme pred vaše dvere, do 48 hodín od objednania.

Môžete získať lákavé zľavy

Pri nákupe na oficiálnom e-shope Zerexu si môžete uplatniť sezónne zľavy, ako aj získať dopravu zdarma, ak si objednáte tovar v hodnote nad 70 Eur. Určite sa oplatí urobiť si zásoby.

Tip: Prihláste sa na odber noviniek Zerexu a žiadna zľava vám už neujde.

Čím je Zerex výnimočný?

Doplnky stravy Zerex sú certifikované a bezpečné aj pri pravidelnom užívaní. Zerex produkty obsahujú široké kombinácie ľahko vstrebateľných vitamínov, minerálov, aminokyselín, či výťažkov tradičných bylín. V internetovom obchode tak máte na výber z desiatok prémiových doplnkov výživy, napríklad na podporu imunity, ukľudnenie organizmu, spaľovanie tukovkvalitný spánok. Výživové doplnky ale nie sú to jediné, čo sa tam nachádza.

Čo nájdete v e-shope Zerex?

Určite nebudete mať problém s výberom. Navyše, na oficiálnej stránke www.zerex.sk sú k dispozícii aj produkty značiek Mixit, BioTech USA, CURAPROX, Coffee Sheep, Terezia, a ich zoznam sa neustále rozširuje. Môžete sa tak tešiť na veľký výber:

  • výživových doplnkov,
  • doplnkov stravy na šport,
  • vitamínov pre deti,
  • zdravých maškŕt,
  • lahodných káv z celého sveta, 
  • a ešte omnoho viac.

Je len na vás, čo sebe a vašim blízkym vyberiete. My vám môžeme odporučiť napríklad:

Daily Complex

Komplex 14 vitamínov a minerálov, ktoré sú extrémne dôležité pre ľudský organizmus. Nájdete v ňom ľahko vstrebateľné vitamíny B1, B2, B6, B12, vitamín D, C a E, spolu s kyselinou pantoténovou, železom, horčíkom, selénom, zinkom, chrómom a niacínom. To všetko v ľahko vstrebateľných formách, navyše v 100% BIO a vegánskej kvalite.

Zenaden 

Bylinkové pohladenie pre vašu myseľ. Vďaka extraktom z bylín obsiahnutych v Zenadene podporíte odbúravanie stresu, relaxáciu a kvalitný spánok. Nájdete v ňom medovku lekársku, mučenku pleťovú, valeriánu, L-tryptofán (ktorý stimuluje tvorbu "hormónov šťastia") a vitamíny C a B6. Denné dávkovanie Zenadenu sú 2 kapsuly.

Zerex Klasik 

Obsahuje výťažok z prírodných afrodiziakálnych byliniek macy peruánskej a kotvičníka zemného a vybrané aminokyseliny. Je ideálnou tabletkou na občasnú, jednorazovú „vzpruhu“ pred milovaním, keď z akéhokoľvek dôvodu nemáte dostatok sebavedomia a potrebujete „poistku“ pre erekciu – napríklad po náročnom dni v práci, ak ste unavení, vystresovaní a podobne.

Aké skúsenosti majú užívatelia produktov značky Zerex?

"Na upokojenie som zvykol používať čaje - nikdy som si netrúfol na “silnejšie lieky”. Tento Zenaden ma zaujal, a už po jednom použiti som cítil rodziel. Väčší kľud, pohoda. Odporučam."

- Peter (Zenaden)

"Dlho som hladal doplnok, ktory by obsahoval presne tieto vitaminy aj mineraly v jednej tabletke. Cenim hlavne B6tku, D a horcik -Dakujem"

- Ladislav (Daily Complex)

"Kúpil som to z čistej zvedavosti hlavne kvoli pomarancovniku a chromu - cital som zahranicne studie a vyzeralo to, že to ozaj pomôže. Zatiaľ cítim zlepšenie trávenia, uvidíme, ci a co pride potom…"

- anonym (Assassin)erekčné tabletky zerex lekáreň
Magazín arrow
Magazín arrow