Zlá erekcia dokáže potrápiť nie jedného muža. A to obzvlášť v dnešnej dobe, keď nie je čas na nič, ani na kvalitnú stravu, či cvičenie. Kvalitná erekcia a kvalitný intímny styk, to nie je vždy zárukou u každého muža. Vyšší vek môže situáciu v tomto smere iba zhoršiť.

Dnes však nie sú výnimkou ani problémy s erekciou u mužov s nižším vekom. Lepšia erekcia prichádza s lepšou životosprávou. Skúste zmeniť vo svojom živote pár vecí a zaručene dosiahnete lepšie výsledky nielen v osobnom, ale aj vo svojom intímnom živote. Ako je to vôbec možné? Odpoveďou zostáva, že to zapríčiňuje najmä zlá životospráva. Je to už raz tak. Lepšia erekcia prichádza s lepšou životosprávou. Skúste zmeniť vo svojom živote pár vecí a zaručene dosiahnete lepšie výsledky nielen v osobnom, ale aj vo svojom intímnom živote.     

Zabudnite na fajčenie ...

     Začnime prudko a rázne. Ak chcete prežiť kvalitný sex a lepšiu erekciu, musíte prestať s fajčením. Poviete si, že čo má spoločné fajčenie s erekciou? Lepšia erekcia a časté fajčenie nejdú dokopy. Uvedomujeme si to, že prestať fajčiť popri práci a rodine, to nebude vôbec jednoduché. Ale vidina lepšej erekcie a tým aj intímneho života vás musí hnať vpred.

    Máte už toho dosť, pretože všade počúvate, ako je fajčenie nezdravé, ako škodí a aké zdravotné riziká prináša? Zvykajte si na to, lebo je to už raz tak. Fajčenie je skutočne škodlivým zlozvykom, ktorý navyše zväčšuje nárast problémov spojených s upchávaním ciev. Tie sú následne neschopné optimálne prekrvovať jednak vnútorné, ako aj vonkajšie orgány - vrátane vášho penisu. Nasledujú sklamania zo slabšieho výkonu vášho penisu, po istom čase prichádza až impotencia.

   Ak chcete zabrániť tomuto scenáru, skoncujte s fajčením a výsledky sa dostavia okamžite. Dokazujú to viaceré štúdie z Írska, ktoré hovoria o tom, že pri regenerácii zničených ciev sú nápomocné aminokyseliny, ktoré sú najviac obsiahnuté v rybom mäse. Dožičte si aj vy viac rýb a rybieho mäsa. A čo fajčenie? To odkážte už len svojej partnerke.

Cvičte s panvovými svalmi ...   

  Aj mužské telo a jeho svaly starnú. Myslite na to už dnes a začnite s cvičením konkrétnych partií. Zamerajte sa predovšetkým na svaly panvového dna. Samotné cviky na ne môžete vykonávať vždy a všade, len sa začnite sústrediť.

 Stačí, ak sa budete snažiť udržať prúd moču aspoň po dobu desiatich minút a následne ho uvoľnite. Tento cvik zopakujte minimálne päť až šesťkrát po sebe. Pomôžete si aj pri problémoch s nedobrovoľným únikom moču. Ak si spevníte svaly, vydržíte viac a dlhšie. To je to, čo hľadáte pri zlej erekcii.

Zbavte sa kíl navyše ...  

  Vyššia váha úzko súvisí s erekciou. Ale skôr v tom negatívnejšom slova zmysle. Vyššia váha, horšia erekcia. Nižšia váha, lepšia erekcia. Čo si vyberiete vy?

  Je známe, že muži, ktorí trpia nadváhou, majú aj nižšiu hladinu mužského hormónu – testosterónu. Bez nedostatku testosterónu môžete iba snívať o lepšej erekcii. Je dokázané, že už pri strate približne desiatich kilogramov z celkovej hmotnosti dokáže pomôcť a zlepšiť erektilné funkcie u muža.

  Tak čo, dáte si poradiť našimi radami na ceste za lepšou erekciou aj vy?

tabletky na erekciu