Predčasná ejakulácia je snáď to najhoršie, čo sa môže chlapovi prihodiť v posteli. Ak nechcete, aby táto nočná mora stala skutočnosťou, je čas zamyslieť sa nad tým, ako oddialiť ejakuláciu. Áno, je to možné a tu je pár tipov, ako to ju hravo oddialite.

Častejší sex

Na to, aby ste mohli lepšie pracovať so svojou ejakuláciou, musíte mať sex častejšie. Prečo? Čím častejšie sa budete sexuálnym hrátkam oddávať, tým skôr sa naučíte ovládať svoje telo. Takto postupne zistíte, kedy je lepšie spomaliť a kedy môžete pridať. Sex by sa v tomto smere dal prirovnať k športu. Čím častejšie máte tréning, tým lepšie výsledky dosahujete.

Chcete poznať tajomstvo ejakulácie, ktorá prichádza v ten správny moment?

Správne dýchanie. Ak budete dýchať zhlboka a pravidelne, získate nad svojím telom väčšiu kontrolu, ako keby ste dych zadržiavali. Sexu by ste radi povedali áno, no nemáte s kým? Na internete nájdete veľké množstvo inzerátov spoločníčiek, ktoré ponúkajú escort alebo tzv. privat služby. Sami si vyberiete službu, ktorá vám vyhovuje a smelo sa môžete pustiť do trénovania! Trénovať tiež môžete sledovaním porna a masturbáciou.

Nastal čas experimentovať v polohách

A máme tu pomerne jednoduchú radu, avšak s viditeľnými účinkami - experimentovanie v polohách. Jestvujú totiž polohy, v ktorých sa váš penis dráždi viac ako v ostatných. Napríklad misionárska poloha a tvrdý sex odzadu sú najdráždivejšie polohy, pretože je v nich penis stimulovaný priamo. Avšak pri polohe lyžičky, to znamená poloha odzadu na boku, je zovretie menšie a ejakuláciu tak môžete ľahšie ovládať. Rovnako je to i s polohou na koníčka. Nebojte sa experimentovať, ocení to i vaša partnerka v posteli.

Znecitlivejúce prostriedky

Ďalšou možnosťou, ako zabrániť predčasnej ejakulácii a udržať správnu erekciu, sú takzvané znecitlivejúce prostriedky. Avšak pozor! Gély spôsobujúce znecitlivenie penisu môžu mať taký výrazný efekt, že Vaša erekcia bude nedostatočná. Hrubší kondóm, tiež nie je najštťastnejšou voľbou...

Doplnky výživy na oddialenie vyvrcholenia

Vyskúšajte afrodiziaká, ktoré zvyšujú libido a zároveň podporujú sexuálnu kondíciu. Na predĺženie pohlavného styku sú ideálne bylinky: ženšen, Pestrec mariánsky a Kotvičník zemný. Získate ich vo forme čaju alebo koncentrovaných doplnkov výživy. Odporúčame vám, vyskúšať voľne dostupné tabletky na sexuálnu výdrž Zerex Extralong, obohatené o L-arginín a L-citrulín. Zerex Extralong na oddialenie ejakulácie