Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Vzťahy a sex

Prírodné afrodiziakum – jedine Zerex

Autor článku: redakcia Zerex.sk 26.09.2017 prírodné afrodiziakum

Možno ste už vyskúšali kadečo – kávu, čokoládu, šampanské s jahodami, či dokonca španielske mušky… Možno ste navštívili sexuológa a nechali si predpísať legendárnu „modrú tabletku“. Ak však hľadáte afrodiziakum prírodné, Zerex vás nesklame. Obsahuje totiž bylinné zložky a aminokyseliny, ktoré podporia vaše libido úplne prirodzeným spôsobom.

Mocné prírodné afrodiziakum Kotvičník zemný – steroid a životabudič

Nenápadná teplomilná rastlinka Kotvičník zemný je jednou z kľúčových zložiek Zerexu. Obsahuje prírodné steroidy fytosteroly, ktoré podporujú tvorbu pohlavného hormónu v tele muža. Pri dlhodobom užívaní dokáže Kotvičník zvýšiť mužský pohlavný hormón až o tretinu. Výsledok? Viac chuti na sex, spoľahlivá erekcia, dlhšia výdrž a spokojnejšia partnerka. Okrem zlepšenia situácie v posteli má Zerex s obsahom Kotvičníka zemného aj ďalšie pozitívne účinky: zvyšuje totiž celkovú vitalitu, energiu a fyzickú výkonnosť. Pozitívne pôsobí na trávenie a napomáha chudnutiu. Naviac zlepší aj vašu imunitu a odolnosť voči pohlavným a urologickým chorobám. Na rozdiel od klasických steroidov, obľúbených u športovcov, táto bylinka nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky. Kotvičník zemný je ideálnym doplnkom stravy aj v prípade, že sa s partnerkou usilujete o splodenie dieťaťa – zvyšuje totiž kvalitu spermií.

L-arginín sa stará o zdravie vašich ciev – aj „tam dole“

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá je nevyhnutá pre zdravie srdca a ciev. A zdravé cievy sú základom pre pevnú a spoľahlivú erekciu. Iba kvalitne prekrvený penis je totiž schopný „stáť v pozore“ vtedy, keď ho najviac potrebujete….

Tabletky Zerex s obsahom L-arginínu pôsobia preventívne proti srdcovo-cievnym ochoreniam a erektilnej dysfunkcii.

Vďaka tomu, že stimuluje produkciu oxidu dusnatého, L-arginín zlepšuje pružnosť a priechodnosť ciev a pomáha predchádzať ateroskleróze. Okrem toho zvyšuje chuť na sex, dodáva telu energiu a napomáha rastu svalov. Pozitívne vplýva na počet, pohyblivosť a kvalitu spermií. Pôsobí tiež ako antioxidant, posilňuje obranyschopnosť organizmu a pomáha regulovať krvný cukor.

Zerex = bezproblémový pomocník aj pre mladých pánov

Tabletky Zerex sú prírodné afrodiziakum, vyrobené na prírodnej báze, ktoré je voľne dostupné online. Sú vhodné pre mužov všetkých vekových skupín a môžete ich bez obáv užívať aj dlhodobo, o čom svedčia aj vyjadrenia odborníkov – prečítajte si názor sexuológa MUDr. Václava Urbánka, CSc. na účinnosť Zerexu. P.S.: Ako vieme, že tabletky Zerex nie sú žiadne placebo a skutočne fungujú? Kliknite na nasledujúci odkaz a prečítajte si viac o zložení Zerexu a skúsenostiach jeho užívateľov.

Prírodné afrodiziakumzerex prírodné afrodiziakum
Magazín arrow
Magazín arrow