Všetci si asi myslíme, že odpoveď na túto otázku je veľmi ľahká. Muži potrebujú lieky na erekciu, ak s ňou majú problém, predsa na to, aby mohli mať sex. Problém majú teda iba “v spálni” a na ostatné činnosti ich života to nemá vplyv. To ale nie je pravda. Táto otázka ponúka oveľa viac odpovedí. Ak neviete aké, čítajte ďalej.

Slabá erekcia = slabé sebavedomie

Je to tak. Erektilná dysfunkcia má veľmi výrazný dopad na sebavedomie muža. Ak ňou trpí, cíti sa menejhodnotný vo vzťahu, práci, všade. Navyše je aj frustrovaný, čo môže viesť až k agresivite a depresii. To môže veľmi negatívne ovplyvniť jeho vzťahy s ľuďmi. Ak navyše verí mýtu: “Správny chlap môže vždy a všade.”, necíti sa ako chlap, cíti sa hrozne. Má to teda veľký a záporný dopad na jeho život.

Partnerský problém

Muž, ktorému nefunguje erekcia, má problém v sexe. To všetci vieme. Je ale vzťah ohrozený len v tejto jednej oblasti? Rozhodne nie. Takýto muž si svoj problém najprv nechce priznať. Sexu s partnerkou sa radšej vyhýba. Má strach, že opäť zlyhá. Ženu v takomto prípadne napadne väčšinou jediná vec. Podvádza ju. A vážne a nepravdivé podozrenie je na svete. Muž sa teda predsa len odhodlá a sex s ňou skúsi. Jeho nočné mory sa ale splnia, naozaj zlyhá. Žena si myslí, že je to kvôli nej, že ho už nepriťahuje. To ale nebýva vôbec pravda.

Jednoduché riešenie

Je skutočne ľahké. Existujú prípravky na erekciu vo forme výživových doplnkov. Nemusíte ísť na žiadne vyšetrenia, sú voľne dostupné v lekárňach a eshopoch. Sú cenovo dostupné a bez vedľajších účinkov. Je to tak vďaka ich prírodnému zloženiu. Je až neuveriteľné, že takéto jednoduché riešenie zvládne vyriešiť toľko závažných problémov. Ale je to tak. Po ich užívaní vám bude znovu fungovať erekcia. Následne sa vám zvýši sebavedomie, vzťah, partnerka sa nebude trápiť zbytočnými a nepravdivými myšlienkami. Budete sa cítiť lepšie v práci, vo vzťahu s ľuďmi. Celý váš život bude opäť ako predtým. A to všetko vďaka nim. Už vieme, že erektilná dysfunkcia mužovi prináša problémy asi v každej oblasti života. Netreba mať ale obavy. Našťastie sme sa tiež dozvedeli, ako sa dajú všetky jednoducho vyriešiť.