Všetci už dobre vieme, že práve penis je pre mnoho mužov tým najcennejším, čo je znakom ich sily a moci. Muži si medzi sebou väčšinou svoje penisy nemerajú a neporovnávajú, to skôr ženy sú tými, čo im ich merajú. Najčastejšie sa však hovorí len o dĺžke, šírke, či dobe trvania erekcie. Na tvrdosť sa akosi zabúda. No my sme na ňu nezabudli a prinášame akúsi stupnicu tvrdosti, pomocou ktorej môžete zistiť, ako váš penis „stojí“ v pozore. Máte silnú a kvalitnú erekciu alebo len akýsi „mäkký“ náznak stoporenia?

Základné stupne kvality erekcie

V našom článku predstavíme práve nasledovné štyri stupne mužskej erekcie:

1. stupeň „Želé“ alebo „vlajka vo vetre“

V tomto prípade penis stojí v pozore, je o niečo pevnejší ako zvyčajne, no do tvrdosti ako kameň má príliš ďaleko. Penis sa zväčší len z časti a to je všetko čo dokáže. Je to takzvaný „mäkkýš“, ktorý pripomína „želé“ cukrík. Okrem vyššie popísaného stavu sa môže stať, že penis sa postaví do výšin, ale iba na niekoľko sekúnd a padá nadol. Pokiaľ by takýto stav pretrvával pravidelne, je na čase to začať riešiť.

2. stupeň „Skrotená uhorka“ alebo „Majster klamu“

Možno ho nazvať ako skrotená uhorka. Penis sa tvári krotko a erekcia nie je úplne pevná. Nie je to už žiadny mäkkýš, no chýbajú mu ešte dva stupne tvrdosti, aby výsledkom bola neriadená strela do boja.

3. stupeň „Bieda s núdzou“

Stoporenie penisu je ukážkové a všetko je pripravené k prieniku. K milovaniu tento stupeň tvrdosti erekcie postačuje, no sexuálny zážitok ešte stále nestojí za to. Niečo tomu chýba. Možno práve ten posledný stupienok tvrdosti erekcie ....

4. stupeň „Ako oceľ“

Tento stupeň tvrdosti predstavuje najkvalitnejšiu erekciu, čiže silnú a kvalitnú erekciu bez problémov. Štvrtý stupeň tvrdosti predstavuje stoporený penis s úplne oceľovou tvrdosťou. Je to predpoklad pre dokonalú súlož s partnerkou a tiež noc plnú sexuálnych zážitkov a vášne. Obzvlášť, ak sa môžete aj vy na túto erekciu spoľahnúť, je a bude všetko v poriadku, tak ako má byť.

Akú tvrdosť erekcie mávate vy? Netreba stresovať, ak máte z času na čas aj nižší stupeň tvrdosti erekcie, ako je uvádzaný štvrtý stupeň tvrdosti. Je možné, že sa to stalo len kvôli množstvu práce a stresu, ktoré práve prežívate v posledné dni. Ak by sa to však opakovalo pravidelne, vždy existujú možnosti na riešenie svojho intímneho problému. Buď návštevou lekára alebo pri zhoršenom psychickom stave môžete svoj problém riešiť aj tabletkami na tvrdšiu erekciu.

cta-zlepsite-svoju-erekciu-so-zerexom-v1-comp