Život človeka prechádza istými vývojovými fázami. Rodíme sa do spoločnosti, vyrastáme v rodinách, formujú nás naši priatelia, učitelia, známi, filmy,..... jednoducho je veľké množstvo faktorov, ktoré nás pretvárajú, zoceľujú, pripravujú na život. A k životu patrí aj láska. Ako rastieme, učíme sa, že aj láska má mnoho podôb a zisťujeme aj to, čo chceme a čo nie. Hľadáme na rôznych miestach, medzi rôznymi ľuďmi, experimentujeme, ale stále hľadáme. Dokonca aj vtedy, keď si to neuvedomujeme. Naše libido nám nedá pokoj, pokiaľ neuspokojíme jeho potreby. Chodíme ulicami, obchodnými domami, kaviarňami, diskotékami, barmi..... a hľadáme, hľadáme, hľadáme. Najobľúbenejším miestom pre získavanie kontaktov a nadväzovanie nových známostí sú už celé roky bary a diskotéky a existuje aj mnoho spôsobov, ako takúto známosť nadviazať a možno aj udržať. Nepochybne by ste nás mohli zasypať „zaručenými“ spôsobmi, ako nadviazať kontakt v bare, ale my sa pokúsime predstaviť vám aspoň niektoré z nich.

Najčastejším spôsobom je oslovenie. Samozrejme mu predchádza príprava ako zapôsobiť, čo povedať a podobne. Zlatým pravidlom je „ostať prirodzený“. Nikdy sa nesnažte hrať na nikoho, kým nie ste, dostihne vás to.

Medzi obľúbené spôsoby patrí aj predstavenie priateľom. To však funguje za predpokladu, že vás má s objektom vášho záujmu kto zoznámiť, no ešte stále máte tú prvú možnosť. Pravidlom je, že do baru človek nechodí sám, ale s priateľmi, a tak pri nevinnej debatke môžete zazrieť niekoho, kto vás aj celkom zaujíma. Ak vám nechýba odvaha, rozhodnete sa, že oslovenie máte vo svojich rukách, ostáva vám pripraviť sa na to. V každom prípade pamätajte, že máte len pár sekúnd na prvý dojem. Ak ho pokazíte, máte len malé šance na opravu. Ak ju dostanete, je to pre vás signál, že aj druhá strana má záujem o bližší kontakt, ak nie hľadáte ďalej alebo priznáte, že ste blbec, ktorý chcel byť originálny, že chceli ste zaujať a namiesto toho ste narazili hlavou o múr a skúsite to znova vez okolkov a predstierania. Nakoniec je tu ešte jeden, nepríjemný spôsob, pri ktorom riskujete aj spŕšku nadávok alebo monokel – nechajte len tak náhodou vyliať tekutinu z pohára.

V takýchto situáciách ľudia reagujú najprirodzenejšie a máte možnosť, samozrejme sa ospravedlniť, začať pracovať na vzťahu alebo ho ukončiť skôr, než skočíte do rozbúrených vôd. Nehľadajte originálne spôsoby ako zbaliť partnera, riaďte sa jednoducho svojimi pocitmi (nie množstvom krvi v alkohole!!!) a zistíte, že život prinesie každému toho, kto mu patrí.   Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.