Zvládli by ste to aj vy, mať sex jeden celý deň?

Možno ste aj vy v tomto horúcom počasí premýšľali nad tým, čo budete robiť, ak bude takto teplo. Kúpať sa vám nechce, vonku je na nevydržanie, vhodnou alternatívou môže byť práve obľúbený sex. Sex počas celého dňa, či aspoň jeden deň z víkendu. Dohodnite sa s partnerkou, že najbližší deň budete iba sami, že všetko necháte tak, zabudnete na všetko a budete sa venovať jeden druhému. Istotne to pomôže obidvom, to nám môžete veriť.

Spoľahnite sa na erotické hračky, či pomôcky

Vaša partnerka zaručene bude prekvapená (možno), ale po chvíli si obľúbi to, čo jej môže pomôcť dosiahnuť kvalitnejší pôžitok zo sexu. Budete prekvapení, ako sa bude správať, ak svojho pomocníka – „vibrátor“ použijete na predohru. Nemusíte sa báť, že bude žiarliť to nie, skôr sa bude radovať, že ste mali takýto skvelý nápad.

Začnite deň sexom

Je dokázané, že ráno sú telá najlepšie pripravené na erotické a sexuálne radovánky. Tak prečo to neakceptovať a ignorovať? Bude sa jednať o veľmi príjemnú rozcvičku, nakoľko vás perfektne naštartuje do nového dňa.

Po takomto ráne nasleduje sex aj po obede

Počas obedu myslite na to, aby ste to s jedlom neprehnali, nakoľko máte pred sebou ešte druhú časť dňa, kedy budete pokračovať v sexuálnych radovánkach. Využite rozum, prsty a jazyk. Že vaša partnerka ich nevyužíva na intímne radovánky na vašich erotogénnych miestach? Je čas ju to naučiť, prečo je to také výborné pre vás. Zoznámte ju s tým, že penis a ústa patria rovnako k sebe. Taktiež aj vy pochopte, že klitoris a jazyk sa takisto znášajú.

Zavŕšenie celodenného maratónu

Uvedomte si, že zavŕšenie tohto celodenného maratónu sexu bude náročnejšie o to, že počas celého dňa ste videli telo svojej nahej partnerky, rovnako aj ona to vaše. O to náročnejšie bude samotné vzrušenie jeden druhého. Niet sa čo čudovať, po celodennom maratóne to nie je nič nezvyčajné. Vhodné bude odporučiť vašej partnerke, aby skúsila vhodné oblečenie - korzet, podväzky, nylonové pančuchy, či topánky. Nie je nič vzrušujúcejšie, ako nylonové pančušky a topánky na holom tele ženy. Vhodnom alternatívou je hranie sa na doktora. Síce ste už o niečo starší, ale to neznamená, že sa nemôžete takto zahrať.

Znova opakujeme, že fantázii sa v tomto smere medze nekladú a nebojte sa experimentovať. Hrať sa je ľudské a dovolené, rovnako to platí aj pri sexe. Tak čo poviete, máte na to (pre)sexovať celý deň približne takto? Istotne to bude závisieť nie iba od vás, ale aj od vašej partnerky. Vy ako partner dbajte na to, aby ste nezabudli robiť to, čo vás baví. A vaša partnerka by mala pamätať na to, že fantázii sa medze nekladú. Aspoň takto pochopíte obaja, že cesta za sexom je vždy o súhre oboch partnerov a vyžaduje oboch, i keď sa jedná o rýchle číslo alebo aj o napríklad celodenný rituál.