Príliš veľa tukov nachádzajúcich sa v mužskom tele neznačí nič dobré: škodia sexu a erekcii zároveň. Je dokázané, že ak mužom rastie telesná váha, chuť na sex a sexuálny apetít veľmi rýchlo upadnú. Klesá aj kvalita erekcie. Čo pomôže v tomto smere? Vedeli ste, že zmena životosprávy, životného štýlu môže byť najlepším liekom na erekciu?

Vyšší vek, viac problémov s erekciou...

Dnes nie je ničím výnimočným počuť o tom, aké množstvo problémov podporuje vznik ťažkostí s mužskou pýchou. Je možné, že vás sa problémy s erekciou zatiaľ netýkajú. Ale všetko môže byť o pár rokov inak. S pribúdajúcim vekom rastie pravdepodobnosť výskytu problémov s erekciou u každého muža.

Obezita, postrach erekcie ...

Kilečká“ nad rámec vizuálne zmenšujú penis. Ale oveľa závažnejšie sú práve tie následky, ktoré nie sú viditeľné. Obezita má nepriaznivý vplyv aj na cievy, ktoré spájajú penis. Nepriaznivo vplýva aj na správne fungovanie pohlavných orgánov. Obezita v spojitosti s erekciou vyvoláva viac problémov, ako by sa mohlo zdať. Sťažuje jednak erekciu kvôli zhoršenej činnosti ciev a tiež spôsobuje aj psychickú ujmu - keďže muži s nadváhou majú časté problémy so stoporením penisu a tým aj sebaistotou pri sexe. Tu pomôže jedine radikálna zmena životosprávy ...

Ak chcete aby vám stál, zmeňte sa!

Pokiaľ túžite iba po jednom, aby vám poriadne „stál“, prestaňte piť pivo a jesť jedlá z rýchleho občerstvenia! Začnite sa radšej viac hýbať a uprednostňujte zdravší spôsob stravovania. Dušou lepšej erekcie je práve zdravšia životospráva a zdravý životný štýl.

Ak hľadáte „naj“ liek na vašu erekciu, skúste to pomocou zmenenej životosprávy a životného štýlu. Pokiaľ budete jesť zdravšie, navyše budete pravidelne športovať, pomôžete si tak ozdraviť aj svoj sexuálny život. Takýto liek na erekciu uvíta istotne každý z vás, pretože vám prinesie iba pozitívne účinky na vaše telo. Budete potrebovať len veľa chute, túžby po zmene a výdrže zároveň. Iba takto skoncujete s nepríjemnou obezitou, ktorá je jedným z hlavných dôvodov slabej erekcie. Ak chcete vždy fungujúcu erekciu, musíte začať zmenami predovšetkým u seba a zbaviť sa svojich zlých zlozvykov negatívne vplývajúcich na vaše zdravie a tým aj erekciu.

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v2-comp