Vzťahy

Muži, aké ženy vás priťahujú?

Autor článku: redakcia Zerex.sk 12.12.2013

Tak toto je skutočne téma na minimálne 3 biblie! Preháňam, ako vždy a rada, budem sa snažiť byť nie príliš rozsiahla. Začala by som typológiou žien – mnou, rokami odpozorovanou a odskúšanou. Podľa toho, na aké berú chlapi by som rozdelila žienky do štyroch nasledujúcich kategórii:

  • Žena typ princeznička na sále
  • Ostro-vtipná sexuálno-deviantná dračica
  • Manažérsky typ
  • Navar, oper, obslúž

Princezná

Žena prvého typu je proste princezná v pravom slova zmysle, bábika z cukru. Jemný hlások a nevinný výraz tváre, zmätená vo svete s nikdy nekončiacou túžbou byť nalepená na nejakom mužovi. Mužovi statnom, dobre zabezpečenom. Väčšinu času venuje sebe a svojej kráse, rada nakupuje v obchodoch a zdobí sa zbytočnými šperkami (veď tým by mala byť predsa ona sama).

Muž pri tomto type môže zabudnúť na oporu, či už po stránke profesionálneho života, alebo osobného. On musí byť ten silný a utierať slzu, lebo ona je tá, ktorá má byť opatrovaná. Je nutné zabezpečiť si upratovaciu službu, veď desať centimetrové gélové nechty s diamantmi sa nebudú ničiť.

Dračica

Ostro-vtipná sexuálno-deviantná dračica je typ ženy do koča aj do voza. Muža dokáže nielen rozpáliť, ale aj podporiť či už v pracovnej oblasti, alebo v osobnom živote. Je jeho rovnocenná partnerka a svojim zvýšeným množstvom mužského pohlavného hormónu (to neznamená fúzy a podobne) v sexuálnej oblasti patrí do sveta jeho splnených snov. Túto ženu sa muž nemusí obávať zobrať so sebou von, pretože vie vždy a všade zaiskriť, nakloniť si ľudí a ako vie byť úžasnou partnerkou, vie byť aj spoločníčkou.

Keď muž náhodou ochorie, čo sa málo kedy stáva – keďže ma dostatok, ba priam prebytok sexu a zdravej stravy, je schopná a ochotná vybaviť aj jeho pracovné záležitosti, samozrejme vždy s dávkou šarmu, až niekedy hrozí, že mu jeho biznis preberie. Avšak ona si je vedomá toho, že toto je výsada mužov a preto je patrične hrdá na toho svojho a teší sa z jeho úspechov. A majú pestrý divoký život, lebo tento typ ženy je anjel s ďáblom v tele, takže muž nikdy nevie, čo môže od nej očakávať a to ho na nej neskutočne priťahuje.

Manažérka

Žena manažérskeho typu je odstrašujúci element pre mužov. Jedine ak by ju nejaký novodobý zlatokop, skrachovanec alebo opilec očaril natoľko, že by stratila svoj prísny logicky aparát a mužské nazeranie na svet a spadla by s ním do nefunkčného jednostranného vzťahu, kde by ho živila. Možno by to kúsok uspokojilo jej vladárske chúťky niekoho si vydržiavať a držať na krátko.

Tým, že ženy manžérskeho typu vstupujú do výsadne mužského sveta – či už ide o biznis a podobne, odstrašujú mužov. Muž ma geneticky zakódovanú potrebu byť „navrchu“. Respektívne, potrebuje mať pocit, že v tomto svete tvorí a smeruje k svojmu cieľu, pri čom používa hlavne analytické myslenie a dravosť, ktorá mu bola daná od prírody. Keď sa však táto mužská energia prejaví v žene, je problém. Muži majú strach, možno ju berú aj ako konkurenciu a celkovo sa tak tratí sexuálna polarita medzi nimi, upadá vášeň a všetko ide do hája. Toto považujem za najproblematickejší typ, čo sa týka vzťahov. Chlap, ktorý je s takouto ženou musí byť rád submisívny, alebo je to ten príživník a podobne. Ale podnetom na zamyslenie je, či submisívny muž je pravým mužom.

Žienka domáca

Tak a dostávame sa k poslednému typu – Navar, oper, obslúž. Toto je najsmutnejší typ z týchto štyroch. Žena, ktorá zabúda byť v prvom rade partnerkou a milenkou mužovi a stáva sa jeho druhou matkou. Neustále všetko po ňom kontroluje, ako by bol neschopný sám niečo urobiť, doma ju vidí len vo vyťahaných teplákoch a tak niet divu, že sexuálna vášeň, čo kedysi prežívali sa stráca.

Žena tohto typu sa taká nerodí, stáva sa taká výchovou, prípadne vzťahom s typom muža, ktorý toto doma potrebuje a popri tom si pochopiteľne rieši svoje milenky, lebo doma ho to nevzrušuje.  Žienka moja milovaná, nezabúdaj na to, že si v prvom rade partnerka tvojmu chlapovi a preto sa musíš prestať správať ako jeho matka, on matku už má a ty ho týmto správanim tak depolarizuješ, že môžeš zabudnúť na ten dávny divoký sex a pozornosť tvojho muža. Daj si z času na čas off, vytiahni podväzky a prekvap ho tak, že na to minimálne do ďalších Vianoc nezabudne. Starostlivosť je síce fajn a je to krásny prejav lásky, ale nie na úkor tvojho posvätného ženstva! Aby si pri tom nezabúdala starať sa v prvom rade sama o seba a bola stále tou krásnou kvetinkou, do ktorej sa on zbláznil.

A chlapa, ktorý by hľadal zámerne takýto typ ženy považujem za posledného Mohykána mužstva, za paródiu na muža, lenivca, ktorý potrebuje aj vo svojom pokročilom veku stále pri sebe mamičku. A o mužoch nabudúce.... ;)partnerské problémy o ženách
Magazín arrow
Magazín arrow