Muž bez testosterónu nie je dokonalým mužom. Práve prírodný testosterón robí muža silným partnerom a milencom zároveň. Ak sa hladina testosterónu zníži v tele, môžu sa objaviť aj vážne problémy v posteli. Ako ste na tom vy s hladinou testosterónu v krvi? Otestujte sa pomocou základných otázok, ktoré vám veľmi rýchlo napovedia, ako ste v skutočnosti so spomínaným mužským pohlavným hormónom.

Mávate zníženú chuť na sex? Ako často?

Pokiaľ vaša chuť na sex je na bode mrazu, respektíve je znížená, môže to značiť problém. Práve nižšie množstvo testosterónu spôsobuje aj menej myšlienok na sex s partnerkou, respektíve chuť na sex je dlhodobo znížená. Všetko sa to odzrkadlí práve na kvalite intímneho života, ako aj celkovej kvalite vzťahu. Ak sa vám nestáva, že chuť je znížená, máte vyhraté. Horšie je, ak sa príliš často alebo veľmi často objavuje tento symptóm.

Mávate časté problémy s erekciou a potenciou?

Ako často mávate problémy s erekciou a potenciou? Nemáte žiadne problémy alebo sa objavia iba sem-tam, občas? Alebo sú na dennom poriadku (často), až príliš často?

Cítite sa príliš často bez energie a unavení?

Pokiaľ nepociťujete (alebo len zriedkakedy) dlhodobo problém s energiou a silou, je všetko v poriadku. Ak sa však tieto problémy objavujú často až príliš, máte opäť problém. Dlhodobá vyčerpanosť, strata energie, slabosť, to sú príznaky, ktoré jasne dávajú najavo, že nie je všetko v poriadku. S najväčšou pravdepodobnosťou máte práve nedostatok mužského hormónu, ktorý vám chýba a pri jeho absencii v organizme bude absentovať aj vaša "mužská" sila a energia, ktorú ste mali za mladších čias.

Trápia vás zdravotné problémy? Necítite sa celkom zdraví?

Napríklad ak vás trápi cukrovka (diabetes) alebo máte problémy s príliš častým sladením (sladíte príliš veľa a často rafinovaným bielym cukrom), myslite na to, že veľa cukru neprospieva testosterónu v mužskom tele (dokonca cukrovka zhoršuje celkovú erekciu u mužov). Veľa cukru v krvi nepriaznivo vplýva na erektilné tkanivo v mužskom penise (poklesne funkčnosť a citlivosť penisu, respektíve nastáva zhoršené prekrvenie).

Navyše, ak nebudete pravidelne a dostatočne spať, budete vyčerpaní, unavení a navyše aj bez potrebnej dávky testosterónu. Okrem toho, ak budete mať v tele viac tukových zásob, rovnako budete mať problémy s testosterónom a erekciou. Treba začať cvičiť a to pravidelne.

Výsledky testu

Ako ste odpovedali na položené otázky? Pokiaľ ste na viac otázok odpovedali možnosťou "áno", vyskytujú sa dané problémy u vás, je viac ako isté, že máte dočinenia s nedostatkom testosterónu v tele. Kritickým obdobím typickým pre problémy s testosterónom u mužov, je etapa po dovŕšení 30.-teho roku veku. Obdobie andropauzy je tým obdobím, kedy veľa mužov je vyčerpaných, unavených, slabých, s ochabnutým svalstvom, čiže bez nedostatku testosterónu.

Riešením aj pre vás môže byť dopĺňanie testosterónu pravidelne a prirodzenou formou, najlepšie prírodným testosterónom v tabletkách. V tomto smere vám pomôže náš produkt ZEREX ULTRAGOLD.

Zerex Ultragold