Mať priveľa mužského hormónu testosterónu, nemusí vždy znamenať pre muža veľké výhody. Práve naopak. Muž s príliš vysokou dávkou testosterónu by mal byť opatrnejší, pretože v istých situáciách môže byť tento stav pre neho nevýhodný, ba až škodlivý. Dnes je však možné s týmto problémom účinne a jednoducho bojovať. Aké sú teda hlavné príznaky vysokého testoterónu u muža a ako (kde) si ho môže najlepšie vybiť?

Príznaky vysokého testosterónu ...

Nie je nič výnimočné, ak sa pri vysokom testosteróne objavia problémy so srdcom. Prerásť môžu až do takých problémov, že môže spôsobiť až infarkt. Nepríjemným prejavom môže byť aj zástava srdca počas spánku, čo nie je tiež ničím prospešným pre celkové mužské zdravie.

Zmena v správaní ...

Príliš veľa mužského hormónu testosterónu môže spôsobovať aj zásadný prelom v správaní. Muži majú tendenciu správať sa nespoločensky, agresívne a výtržnícky. Nie však vždy je to pravda a niektorí muži sú práve vzorní manželia.

Vplyv na spermie a erekciu ...

Na jednej strane testosterón podporuje tvorbu spermií, avšak rovnako dokáže znižovať ich množstvo. Pravda je taká, že po dosiahnutí istej „kritickej“ úrovne sa spermie prestanú tvoriť. Výnimkou nie je ani pokles veľkosti intímnych partií. Okrem toho priveľa mužského hormónu môže vplývať aj na erekciu a jej kvalitu. Respektíve môže sa stať, že muž bude mať problém erekciu vôbec dosiahnuť. Práve preto, že chuti má až priveľa, uspokojuje sa viac aj sám a preto, pri ďalšom a opätovnom „čísle“, môže nastať problém s erekciou.

Čo pomôže pri problémoch?

Zbaviť sa problému s vysokým testosterónom je možné aj pomerne netradičným spôsobom – síce za pomoci profesionálok. A to nie hocijakých. Ak máte veľa chuti na sex, využite služby portálu Golden Portal. Problémy s prílišnou chuťou na sex, zapríčinené vyššou hladinou testosterónu, môžete takto poraziť. Profesionálne spoločníčky so svojimi zaujímavými a lákavými intímnymi službami, môžu potešiť aj vás. A zároveň aj pomôcť zmierniť a úplne odstrániť problémy s vysokou chuťou na sex.

zerex-extralong-1