Slabá výdrž v posteli je dnes tým, čo už obťažuje nemalý počet mužov. Je aj tým, čo dokáže narušiť aj inak harmonický vzťah. Má aj váš partner často problém s predčasnou ejakuláciou? Začnite od seba a pomôžte mu prekonať tento problém. Nesiahajte hneď iba po liekoch. Aké metódy a spôsoby môžete pri tom využiť, nájdete aj v tomto článku ...

1. Správne dýchanie

Pripomeňte partnerovi, aké dôležité je správne dýchanie aj v prípade predčasnej ejakulácie. Práve normálnym dýchaním je možné predĺžiť mužskú činnosť v posteli. Prax je však taká, že veľa mužov je zadýchaných už počas milostnej predohry. V prípade, že by aj váš partner vždy dýchal voľne a prirodzene, svoje vášne by viac ovládal. Jeho výdrž by mohla byť aj trikrát dlhšia. Zoberte všetko do svojich rúk a počas voľných dní cvičte s partnerom dýchanie pri inej aktivite. Následne takto naučené „lepšie“ dýchanie preneste aj do spoločných intímnych radovánok.

2. Metóda stop-štart

Ak má partner problém s výdržou, využiť môžete aj prerušenie súlože - ale nie až pri mužovom vyvrcholení, ale ešte skôr. Ten správny okamih vzrušenia musí partner vedieť rozlíšiť. Ak nastane pocit obrovského vzrušenia, pomôže iba krátka prestávka (aspoň na chvíľu, päť až desať sekúnd). Ešte lepšie bude, ak túto techniku s ním budete opakovať čo najčastejšie (môžete precvičovať v rámci voľných chvíľ, nie až pri ostrom čísle). Navyše, ak sa partner naučí byť sexuálne trpezlivým, problém predčasnej ejakulácie čoskoro pominie. Ak k tomu navyše pomôžete aj tým, že budete ho provokovať menšou dávkou šteklivých slov, vyzývavých pohybov spojených s čakaním, istotne mu len pomôžete a nie naopak.

3. Stlačený penis

Ak mu nepomáha ani lepšie dýchanie, či metóda stop-štart, je na rade skúsiť tretí trik. Ten sa zakladá na tom, že mu jednoducho stlačíte penis. Dôležité je však to správne miesto stlačenia. Zatlačiť musíte priamo pod hlavou penisu - žaluďom, s tým že tlak sústreďte priamo na močovú trubicu, ktorá vedie po spodnej strane penisu. Tento hmat robte dvoma prstami tam, kde sa nachádza práve uzdička na žaludi. Samotný stisk by mal trvať desať až pätnásť sekúnd. Príliš skorá ejakulácia by mala takto pominúť. Tento trik sa dokonale naučte a snažte sa ho aplikovať u partnera aj viackrát, ale vždy ešte predtým, ako vyvrcholí. Inak to nebude mať význam. Pritom treba zvoliť aj vhodnejšie polohy, ktoré vám v tomto cieli pomôžu. Je lepšie, ak v tomto smere je a bude partner dole a vy na ňom.

Je viac než isté, že okrem týchto existuje omnoho viac trikov na slabú výdrž muža v posteli, pri ktorých môže asistovať práve mužova partnerka. Zvolili sme tieto, ktoré považujeme za tie naj pre dámy, aby ste mohli pomôcť svojim partnerom dopriať aj vám viac radovánok v posteli. Alebo máte vy svoj overený postup, ako predĺžiť radovánky v posteli so svojím partnerom? Posuňte svoje tipy nám a určite potešíte nielen seba, ale aj ďalších mužov alebo aj ženy, ak im dáte tipy na zlepšenie v posteli.

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v1-comp