Prečo sú prsty také nepostrádateľné aj v intímnom živote? Budeme  to zisťovať v dnešnom článku. Prečo na ne v sexe zabúdate a prečo ich nevyužívate? Máte pocit, že ich využívanie v sexe máte za sebou? Ak myslíte rovnako, robíte chybu. Vráťte svoje čarovné ručičky do svojho intímneho života. Istotne sa  oplatí ich využívať v sexe. Jednou z možností ako  na to, je zapojiť ich do predohry. Spoznajte naše zdokonaľujúce tipy a techniky na kvalitnejšie rozpálenie (nielen) ženského tela. 

Dôležitý je správny začiatok ...    

     Začať správne je veľmi dôležité. Klasické a normálne dráždenie prstami dokáže skutočne zázraky a to oveľa väčšie, ako docielite napríklad pomocou drahých erotických pomôcok. Že neveríte? Vyskúšajte a uvidíte. Stimulácia prstami ponúka veľa zážitkov pre oboch. Jednak pre vás ako tvorcu zážitku, ako aj pre vašu partnerku, ktorá prijíma príjemné pocity vyúsťujúce častokrát až do nezabudnuteľných  orgazmov. Práve takto pekne vidíte, ako ženské telo reaguje na vaše pohyby prstov. Je to cesta, ako jednoducho a účinne vycítiť, čo je dobré a čo nie, respektíve čo by ste mali robiť najviac, pretože to spôsobuje najväčšie vzrušenie pre vašu partnerku. Je zrejmé, že ako každá činnosť, aj táto bez cviku a praxe nepôjde hneď bez problémov. No rozhodne to stojí za to. Buďte odborníkom dobrého rytmu, ako aj hĺbky vášho prenikania.

Sexi dráždenie ... 

     Možno aj tá vaša je jednou z tých, čo má radšej rýchlejšie prieniky. Žiadny problém, využite takzvanú metódu rýchlych prstov. Preniknite do nej dvoma prstami, konkrétne prostredníkom a ukazovákom. Oboma prstami napodobňujte pohyby vášho penisu tak ako by ste to robili pri klasickom milovaní. Zároveň sledujte intenzitu jej vlhkosti a po jej spozorovaní zvýšte otáčky. Rozhodne sa vám poďakuje za takúto praktiku. Zároveň je iba otázkou času, ako stvrdne aj vaša pýcha v nohaviciach. Kvalitná erekcia je iba otázkou pár minútiek a to iba v prípade, ak u vás všetko tam dolu funguje správne.

Niečo pre tých náročnejších ... 

     Pokiaľ ste sa zdokonalili v prstových praktikách, je čas prejsť na náročnejšiu praktiku. Poproste partnerku, aby si na vás sadla s rozkročenými nohami. Dajte dokopy prostredník s ukazovákom a pomaly ich zasúvajte do jej tela. Súčasne však s pohybmi smerom dovnútra, otáčajte zo strany na stranu celou svojou dlaňou. Je možné, že popri týchto pohyboch sem-tam rozdráždite aj jej najcitlivejšie miesto - čarovný klitoris. Nie jedna žena by vám za túto vec bola vďačná. Pozor však na príliš vysoké tempo spôsobujúce neznesiteľnú bolesť. Aj pri klasickom sexe dbáte na správne tempo. Inak by ste všetko za pomerne krátku dobu pokazili a to istotne nechcete.

Ďalší výborný tip ... 

     Ešte máte stále málo? Možností, ako ju uspokojiť prstami, je však omnoho viacej. Postupne môžete skúšať nové a nové techniky. Najlepšie bude, ak do svojich aktivít zapojíte aj samotnú partnerku. Urobte si z nej "poslušnú" asistentku. Najlepšie bude, ak vám bude hovoriť, čo je pre ňu príjemné a dobré, čo zase nie a na ktorom mieste sa jej to páči najviac, keď ste v "jej" tele práve celým svojím prstom. Nič nepodceňujte, ale buďte na všetko dostatočne pripravení. Iba tak docielite najlepší výsledok aj pri milovaní a sexe.

     Okrem iného môžete po istom čase zapojiť do svojich techník (praktík) aj druhú ruku. Pamätajte však na dostatočnú vlhkosť a primeranú silu. Je to veľmi dôležité, pretože razom sa môže zmeniť príjemný úmysel na nepríjemnú situáciu. Vám ako skúsenému milencovi by sa toto už nemalo stávať. Tím Zerex praje množstvo nezmazateľných chvíľ so svojou partnerkou aj trochu inak, ako ste to robili dodnes.