Doteraz sme v našom magazíne rozoberali iba erotogénne zóny muža, ktoré by ste mali vždy zapojiť pri predohre alebo milovaní. Dnes si však túto problematiku prehĺbime a doplníme aj erotogénne zóny u muža, na ktoré si treba počkať, či sa im priblížiť po vzájomnom dohovore alebo radšej úplne vyhnúť. O ktorých erotogénnych zónach muža je tu reč?

Okolie bradaviek

Dráždenie mužských bradaviek isto patrí do predohry aj k milovaniu, no zaiste sa neoplatí siahať na ne vždy a hneď. Každý muž bude isto súhlasiť, že bradavky sú skutočne veľmi citlivé na každý jeden dotyk, no ak nie je muž pripravený na ich dráždenie, môže to u neho vyvolať šok. Je dôležité myslieť pritom aj na to, že pri dráždení bradaviek je muž ukrátený o ten vďačný pohľad na nahé, či polonahé ženské telo, či intímne partie. Ak by ste spojili samotné dráždenie jeho bradaviek s tým, že bude mať súčasne zabezpečený aj výborný výhľad na vaše nahé telo, je viac než isté, že si užije túto vašu aktivitu, aj keby ste ju robili nečakane bez ohlásenia.

Oblasť konečníka

Isto budete súhlasiť, že sa jedná o naozaj intímnu erotogénnu zónu, určenú k dráždeniu až na neskoršie obdobie. Čiže určite sa nehodí siahať po nej hneď, ak ste na začiatku vzťahu alebo hneď aj keď máte dlhodobý vzťah. Masáž prostaty alebo konkrétnejšie povedané, dotýkať sa mužského konečníka, potrebuje svoj čas. Ale rozhodne nevynechajte ani túto časť jeho tela. Na druhej strane značí pre každého muža neopísateľnú rozkoš. Je už dávno známe, že mužský anál je obľúbenou erotickou praktikou, avšak je potrebné ju praktizovať iba v tom správnom čase – nie hneď na začiatku aktu a zároveň nie pri každom akte. Dôležité je mať u muža vypestovanú dostatočnú dôveru a nezaškodí si o tom vopred aj povedať pár slov. Iba takto nebude ani ten váš v posteli zaskočený z toho, že ste mu dopriali práve túto rozkoš.

Prsty na nohách

Brušká prstov sú veľmi citlivou erotogénnou zónou. Možno aj preto, že každý muž si pod týmto rituálom predstavuje niečo iné, možno aj orálny sex. Avšak pri cmúľaní prstov na jeho nohách buďte opatrné milé dámy. Ešte predtým, ako s tým začnete, ho na to pripravte, pretože nie každý muž to znesie a môže mu to byť príjemné, skôr naopak. Ak to muž nečaká, navyše má s tým problém napríklad aj kvôli nedostatočnej hygiene nôh, môže to pre neho vyznieť ponižujúco, ba priam nepríjemne. Je viac ako isté, že už nikdy viac od vás nebude chcieť dráždiť túto veľmi citlivú erotogénnu zónu na svojom tele.

Na záver iba toľko, že aj pri najcitlivejšej erotogénnej zóne, ktorou je bezpochyby mužský pohlavný úd, je potrebné dávať pozor na jednu veľmi dôležitú vec. Muži si potrpia na správny dotyk, hladenie, či bozky. A to najlepšie docielite iba na stoporenom penise. Tak pozor, aby ste ho nezačali dráždiť príliš skoro, keď to ešte nečaká a nechce. Inak sa všetko skončí príliš skoro. Strach a stres dokážu narobiť veľmi „veľké škody“ aj u tých mužov, ktorí predtým nemali žiadne problémy – ani erekciou. Choďte na vec radšej pomalšie a bez nátlaku, aby sa jeho erotogénne zóny dostatočne uvoľnili a dopriali mu len príjemné zážitky z vašich dotykov. Myslite na to pri najbližšom milovaní a uvidíte ten rozdiel!

cta-zlepsite-svoju-erekciu-so-zerexom-v1-comp