Vzťahy

Keď sa muž raz zblázni...alebo ako zbaliť ženu

14.01.2014

Na jedného muža nepripadá jedna žena, ale aj napriek tomu má množstvo mužov problém nájsť si partnerku. Dôvody sú rôzne, ale najčastejší je nedostatok času, a tak dochádza k tomu, že mu jeho srdce ukradne kolegyňa v práci. Mnohí si povedia „no nazdar“, ale je to sexi J. Pre ženy určite. Podľa prieskumov bolo zistené, že im veľmi imponuje, ak sa cítia na pracovisku obletované, tajne milované. Bezútešná situácia muža večne pracovne vyťaženého, obmedzené množstvo žien, ktoré má možnosť spoznať a nejaký ten pánsky časopis o krásnych, príťažlivých, sexi krivkách, ktorých dlhé nohy siahajú až po zem .... nádherná predstava. Ale žiaľ len predstava až do času, kedy vesmír nezačne hrať mužskú hru a dá mu konečne to, čo tak dlho vizualizuje. Stretne kolegyňu-jeho bohyňu. Komplikované? Nie. Práveže až priveľmi jednoduché.

Muži žijú v mylnej predstave, že ženy sú komplikované stvorenia a nerozumejú ich reči. OMYL!!! Ženy sú najkomplikovanejšie stvorenia s najzložitejšou DNA na svete a nerozumejú ani vlastnej reči. Jedno však majú spoločné VŠETKY: chcú byť MILOVANÉ. Vysvetlíme aj tento abstraktný pojem: ide o „stav, kedy žena nevie presne definovať čo konkrétne potrebuje a čo chce dosiahnuť, ale neprestane, pokiaľ to nezistí a nedosiahne“. Našťastie už zopár žien takýto stav dosiahlo a preto sa medzi ľuďmi rozšírilo pár tipov, ako kolegyňu nielen zbaliť, ale aj udržať.

  1. Buďte prirodzený: nepomôže, keď sa budete hrať na alfasamca, nemá to význam. Skôr, či neskôr zistí, že ste muž z mäsa a kostí, s chybami a problémami pozemšťanov. Naučte ju akceptovať vás takého, aký ste. Veď ona tiež len hrá formu a nakoniec sa prejaví.
  2. Prejavte svoj názor: nepomôže vám, keď budete predstierať, že s ňou súhlasíte vždy a vo všetkom. Neskôr vás to dostihne a budete si trieskať hlavu o stenu.
  3. Neplaťte jej pracovný obed, ani jej neposielajte tajne kvety: ak na to náhodou zabudnete, keď sa vám ju podarí zbaliť, máte po chlebe. Nedajbože, že zabudnete na vaše prvé mesačné výročie.
  4. Otestujte si ju: nezaplaťte obed alebo drink vy, ale nechajte ju zaplatiť. Neskôr to vaša peňaženka určite ocení.
  5. A nakoniec to najlepšie: oblejte jej obľúbenú blúzku alebo kostým niečím, čo nejde tak jednoducho vyčistiť. Určite sa vám v spoločnej domácnosti aspoň raz za deň podarí niečo rozbiť alebo rozliať. Táto skúsenosť môže byť zdrojom cenných informácií. A koniec-koncov, v živote nastávajú situácie, ktoré nejde len tak zamiesť pod koberec a stopy vyčistiť.

Dalo by sa pokračovať ešte ďalej, ale ak si trúfate na toto, a ona to zvládne s menšími odreninami a zachovaním ľudskej dôstojnosti, tak potom môžete skúsiť aj staré overené praktiky, ktoré ženy určite dostanú do kolien. Pre vás nastal čas, aby sa táto predprípravná fáza posunula na druhú métu a vy sa môžete pustiť do dvorenia.

Ak doteraz táto žena nezutekala, môžete si byť istý, že je hodná vášho času aj peňazí, ktoré do nej investujete. Ak všetko pôjde dobre (nejaké to rande, zopár vášnivých bozkov, niekoľko premilovaných nocí,...), môžu nastúpiť zbrane tvrdého kalibru a je to zároveň čas vašej poslednej skúšky: je čas na dlhý, hlboký, úprimný pohľad do jej krásnych hlbokých očí ponad kyticu krásnych kvetov v reštaurácii s komornou atmosférou. Vy ste úžasne naladený, primerane nervózny, krásne prevoniavate okolitý vzduch svojou jemnou kolínskou, ruky sa vám potia, hlas chveje a z vašich úst by malo zaznieť: „Drahá, som blbec. Po celý čas som ťa testoval, správal som sa hlúpo a chcel som vedieť čo v sebe máš. (ak ešte ostane sedieť, tak pokračujte). A dospel som k záveru, že na svete nie je žena, ktorá by sa ti vyrovnala trpezlivosťou, krásnymi šarmantnými prejavmi hnevu, ani hlasným „ááááááááááááááááááááááá“, keď som ti zničil tvoj obľúbený odev. Kiežby si takto kričala od vzrušenia, ktoré budeme spolu prežívať denne. Som blbec, ktorý nemá na svete nikoho okrem teba, komu by s takou radosťou, pokojom, pokorou a láskou zveril svoje srdce, život, dušu a budúcnosť. Som chrapúň, ktorý si nevie predstaviť lepšiu životnú partnerku a matku svojich detí ako si ty“ (mohli by ste pokračovať aj ďalej, ale toto by mohlo stačiť).

Po týchto slovách môžu nastať dve situácie: a žili šťastne až kým sa neumilovali k smrti alebo si tento neštandardný pokus zopakujete po zotavení sa zo zlomenín znova (možno s fyzioterapeutkou). P.S.: podobnosť s reálnymi ľuďmi je len čisto náhodná.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.o ženách o mužoch flirtovanie zvádzanie
Magazín arrow
Magazín arrow