ZEREX - úprimná radosť dospelých
close
Káva povzbudí vašu myseľ aj erekciu
káva
Erekcia

Káva povzbudí vašu myseľ aj erekciu

Je to skutočne tak, že káva dokáže povzbudiť náladu, myseľ, dokonca aj erekciu? Dnes čítame a počúvame o rozličných názoroch o káve a jej povzbudivých účinkoch nielen na myseľ. Kde je teda pravda? Dnes sme sa pozreli detailnejšie na to, či a ako káva môže povzbudiť nielen vašu myseľ, náladu, ale dokonca aj erekciu.

Kofeín podporuje pokles problémov s erekciou

Posledná štúdia, skúmajúca práve vplyv kávy na mužskú erekciu, priniesla veľmi zaujímavé výsledky. Muži, ktorí vypijú počas dňa 2 až 3 šálky kávy (to je asi 170 až 370 mg kofeínu), vďaka vyššiemu prísunu kofeínu do tela, si znížia problémy s erekciou. Ako hlavné činitele životného štýlu, ktoré nepriaznivo vplývajú na funkciu penisu a mužskej erekcie, označila táto štúdia práve fajčenie, pitie alkoholu, málo fyzickej činnosti a neprimerané stravovanie. Kofeín sa medzi týmito činiteľmi neobjavil.

Okrem toho štúdia spresňuje, že kofeín môže mať skôr povzbudivé účinky na mužský organizmus, pretože pomáha pri ústupe problémov so srdcom a cievami, a tým aj s problémami s erektilnou dysfunkciou. Ak teda radi popíjate kávičku je to dobrá správa aj pre vás.

Prečo je to tak?

Kofeín je silnou a mocnou látkou, ktorá vplýva na činnosť krvných ciev. Práve toto je rozhodujúci faktor
aj pre kvalitné fungovanie erekcie u muža. Kofeín podporuje tvorbu takzvaných farmakologických vplyvov, čo znamená, že vďaka tejto látke sa nielen mužský penis dokáže jednoduchšie uvoľniť, ale aj jemná svalovina vôkol neho, čo napomáha zväčšeniu prietoku krvi v celom penise. Tepny a hladká svalovina penisu dostávajú väčší prietok krvi. Takto každý muž dosiahne erekciu oveľa ľahšie
, bez zbytočného úsilia.

Piť, či nepiť kávu na problémy s erekciou?

Na základe vyššie uvedených faktov by to malo byť na prvý pohľad úplne jasné. Lenže nie je to tak vždy. Pravdou zostáva, že káva znamená veľa zdravotných pozitív pre mužské telo a mozog. Lenže lekári neodporúčajú kávu a kofeín ako prostriedok pre zdravší život, dokonca ani na problémy s erekciou. Môžeme sa iba domnievať, že prečo to je tak.

Azda aj preto, že káva a najmä kofeín sa môže ľahko stať pre mnohých mužov návykovou látkou. Navyše, existuje množstvo mužov, ktorí prežili celý život bez kávy a kofeínu. Preto ak chcete dostať najlepšiu odpoveď a odporúčanie pre seba, či piť alebo nepiť viac kávy na svoje intímne problémy, mali by ste to predebatovať so svojím lekárom.

A čo dodať na záver? Káva a erekcia môžu spolu súvisieť, niekedy viac, inokedy menej. Možno patríte k tým, čo na kávu a kofeín nedajú dopustiť. Alebo ste tými, čo kávu a kofeín zatracujú. Pravda je taká, že kofeín je veľmi vyhľadávaný a má aj viacero zdravotných pozitív, vďaka ktorým je možné si skvalitniť aj svoje intímne zdravie.

No na strane druhej, ak to s „kávičkovaním“ preženiete, uškodíte si a privodíte zdravotné ťažkosti ako nespavosť, podráždenosť, bolesti hlavy, či aj zhoršenie intímnych problémov.

tabletky na erekciu