Advent a predvianočná atmosféra je už tu. Aj to je dôvod na to, aby sme túto náladu preniesli i do nášho magazínu. Oddnes až do začiatku Vianoc budeme odkrývať rôzne erotické polohy z bájnej a zázračnej knihy - Kámasútry. Tipy z nej môžu oživiť aj ten váš intímny život. Sex podľa Kámasútry je jedinečný. Šup šup rýchlo odokryť prvú erotickú polohu.

Erotická poloha „Žaba“

Prvé okienko nášho erotického adventného kalendára ukrýva erotickú polohu s názvom „Žaba“. Podmienkou pre dokonalé užitie si, je dobrá stabilita a pevnosť svalstva stehien u partnera.

1. krok

Na úvod si dôkladne pripravte svoju posteľ. Vyrovnajte periny aj vankúše. Tie použijete v prípade, ak budete nízko voči vášmu partnerovi, aby ste dosiahli jednoduchšie vniknutie a príjemnejší sex.

2. krok

Partner zaujme polohu na kolenách, tie roztvorí a roztiahne. Následne mu sadnite na kolená. Nohy budete mať cez partnerove stehná. Partner je ten, ktorý bude udržiavať pohyb. Vy zastávate pokojnú polohu, od začiatku až do konca.

3. krok

Po takejto úvodnej predohre, ktorá je spestrená ešte aj vzájomnými vášnivými bozkami, môžete prejsť k silnejšiemu dráždeniu. Práve toto je chvíľa, kedy si žena zasunie mužov „lingam“ (v Kámasútre názov pre penis) do svojej „yoni“ (v Kámasútre názov pre ženskú pošvu). Usilujte sa pracovať len so svalmi svojej „yoni“ (pošvy) s cieľom dráždenia iba jeho najcitlivejšej časti tela – jeho mužnosti. Rovnako aj vy budete citlivejšie vnímať každý jeden pohyb mužského penisu. Môžte skúsiť aj jemné kolísanie sa a pritom sťahujte a uvoľňujte svaly svojej „yoni“.

4. krok

Partner udržiava neustály pohyb. Je iba otázkou času, kedy príde k postupnému silnému vyvrcholeniu. Partnerov „lingam“ (penis) je vo vytržení viac ako pri inej klasickej polohe.

5. krok

Na konci aktu partner vás položí na periny a rukami prejde až k vášmu chrbtu. Ak by vám nestačilo a partner má neustále silnú a dlhú erekciu, pokojne sa nechajte dráždiť aj dlhšie. Partner si vás môže prichytiť odzadu za chrbát a nadvihnúť vašu panvu s cieľom prudšieho, ale jemného prirážania. Všetko je na vás, či budete pokračovať, alebo skončíte po prvom vyvrcholení. Práve pri tejto erotickej polohe dosiahnete intenzívnejšie vniknutie ako inokedy predtým.

cta-precitajte-si-o-priaznivych-ucinkoch-zerex-v1-comp