Ďalší deň znamená ďalšie odhalené okienko s ďalšou čarovnou a zvádzajúcou polohou, jednak pre ženu, ako aj muža. Predstavujeme síce nie najľahšiu, ale o to zaujímavejšiu polohu Kámasútry menom „Antilopa“.

1. krok

Spoločne sa postavte čelom a zároveň aj nohami k sebe. Partner si kľakne pomedzi partnerkine nohy na svoje pravé koleno. Ľavú nohu ponechá zohnutú v kolene a slúži mu ako podpera. Partnerka si sadne na partnerovo ľavé stehno, svoje plecia dá vôkol partnerovho krku, tak ako je to na obrázku.

Poloha z Kámasútry menom „Antilopa“ krok 1

2. krok

Partner sa nie príliš náhlivo pokúsi postaviť a súčasne podopiera aj svoju partnerku v oblasti chrbtice. Partnerke zodvihne obe nohy súčasne, dá ich k sebe za chrbtom partnera a zároveň ho nimi obopne vôkol pása.

Kámasútra poloha „Antilopa“ krok 2

3. krok

Prichádza hlavná časť tejto vášnivej polohy. Ako prvé sa muž skloní smerom dopredu a partnerku súčasne spustí nižšie - viac od seba. No zároveň ju drží rukami vo výške pása. Keďže je ten správny čas na vniknutie, posadí si ju na svoj silný a vztýčený „lingam“ a partnerka sa vzápätí pritiahne nohami do príjemnej polohy. Práve táto poloha je polohou antilopy ...

Kámasútra sexuálna poloha „Antilopa“ krok 3

4. krok

V závere partner partnerku spustí pred seba hlavou až k zemi. Aby neprišlo k zraneniu partnerky, tá sa rukami oprie o zem v blízkosti nôh partnera, najlepšie pred jeho nohami. Toto je vrchol tejto polohy, kedy môžete prežiť tie dokonalé a nezabudnuteľné pocity vášne, vzrušenia a nakoniec aj vzájomného vyvrcholenia. Nech sa páči, môžete skúšať!

Kámasútra poloha Antilopa

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v1-comp