Na tento deň sme si pripravili ďalšiu erotickú polohu, ktorá je z tých menej známych polôh z bájnej Kámasútry. Je čas ju spoznať konečne a hlbšie. Predstavme si teda detailnejšie novú erotickú polohu s názvom „Krava“.

1. krok

V rámci prvého kroku si prvý sadne na päty partner. Kolená ponechá bezprostredne pri sebe. Potom si kľakne k partnerovi aj partnerka, konkrétne z ľavej strany. Zaujme bezprostrednú pozíciu blízko jeho boku. Popri všetkom sa obaja hladkajú rukami po nahých telách.

Erotická poloha s názvom „Krava“ krok 1

2. krok

V rámci druhého kroku si partnerka uloží svoju pravú ruku na partnerovo rameno. Jej ľavá ruka zostane na jeho pravom predlaktí. Partner by mal svojou ľavou rukou chytiť telo partnerky, s druhou rukou hladí jej bruško vo výške pása.

Kámasútra poloha „Krava“ krok 2

3. krok

Počas tretieho kroku partnerka zodvihne svoju pravú nohu a vystrie ju smerom pred seba, medzi partnerove stehná. Zohne ju v kolene a súčasne ju pritisne o posteľ alebo o zem (v závislosti od zvolenej podložky). To, v akej výške si nohu oprie, to je individuálne a bude to závisieť iba od vás, ako vám to bude príjemné. Na začiatok je dobré vyskúšať viac možností, aby ste našli tú najvhodnejšiu polohu. Koleno za žiadnych okolností nemôže zostať v pravom uhle. Stabilitu držíte pomocou ľavého kolena a súčasne sa držíte ľavou rukou pravej partnerovej nohy. Partner svojou pravou rukou vás pridržiava za pravé stehno.

Poloha z Kámasútry Krava krok 3

4. krok

Samotná sexuálna predohra pokračuje ďalej tak, že žena sa pravou nohou hýbe smerom vpred, zároveň vystrie ľavú nohu. Je to dôležitý úkon, pretože takto si hľadá a skúša tú správnu polohu s celým svojím telom v partnerovom lone. Zároveň svoje nohy natiahne a udržiava svoju rovnováhu priamo na pravej päte a ľavom kolene. Veľmi jemne sa postaví a ohne sa smerom dozadu k partnerovi – buď sa oprie o jeho hrudník alebo sa otočí tak, aby mali vzájomný očný kontakt.

Poloha Krava z Kámasútry krok 4

5. krok

Práve v tomto kroku začína hlavný akt. V tej správnej chvíli partner vďaka silnej erekcii vniká do partnerky a v tom sa otočíte k nemu chrbtom. Predkloníte sa a zostanete v polohe takto, rukami na posteli. Nohy zohnete a vystriete ich dozadu, vedľa nôh partnera.

Poloha „Krava“ Kámasútra

6. krok

V závere aktu partner stlačí rukami telo milej v páse, vzpriami sa a postaví sa na kolená. Partnerku zodvihne smerom hore a dopredu tak, že jej obidve nohy zostanú pred jeho kolenami. Zotrváte s rukami na vankúšoch, akoby ste prosila boha o pomoc. Vzápätí nakloníte svoju hlavu a dáte si tvár na svoje ruky. Správna pozícia pre správneho muža a milenca.

Teraz je rad na vás to skúsiť polohu „Krava“ naživo u vás doma ...