6. okienko a poloha „Koleso“ je pre všetkých milencov, ktorí chcú zažiť neopísateľné chvíle plné vášne a pôžitku, obzvlášť pri dráždení bodu G.

1. krok

Ako prvé si partnerka nájde polohu na zemi a vystrie nohy s chodidlami od seba na šírku bokov. Následne ruky ohne priamo v lakťoch, dlane ponechá pri ušiach a oprie sa pomocou nich o zem.

2. krok

Po tejto partnerkinej príprave nasleduje druhý krok. Nadýchne sa, ohne sa v chrbte, súčasne zdvihne boky zo zeme a hlavu ponechá na zemi na úrovni rúk. Takto vyzerá poloha kolesa a práve preto má erotická poloha takýto názov.

Erotická poloha „Koleso" krok 1

3. krok

Na scénu prichádza partner. Kľakne si k partnerke na ľavé koleno, práve do stredu jej nôh. Druhou nohou sa opiera chodidlom o zem. Noha v kolena zviera pravý uhol pre udržanie samotnej rovnováhy. Potom chytí do rúk telo partnerky tesne pod pásom. Takto partnerke urobí silnú podperu v jej samotných bokoch. Potom mu už nič nebráni takto pripravené telo partnerky zdvihnúť vyššie. V tejto pozícii dávajte pozor na prípadné poškodenia chrbta – partner musí mať po celý čas pokrčené nohy v kolenách.

4. krok

V rámci štvrtého kroku je potrebné dbať na to, aby sa partnerka zavesila pravou nohou okolo partnera. Druhou nohou sa musí podopierať o zem a zdvíha svoju váhu, aby zjednodušila prácu partnerovi. Táto pozícia je tou najlepšou na vniknutie vďaka silnej a pevnej erekcii u partnera...

5. krok

V poslednej fáze tejto erotickej polohy partner musí vystrieť nohy v kolenách a vzpriamený zostane pevne stáť. Zaujme práve túto pozíciu. Partnerka je ním pridržiavaná rukami pod pásom. Potom ona zodvihne aj ľavú nohu zo zeme a oboma nohami sa obmotá vôkol partnera. Takto sa vystupňuje napätie medzi oboma, keď sa hýbu obaja proti sebe. Trochu náročnejšia poloha, ale o to zmyselnejšia. Kámasútra je aj o takýchto náročnejších a zmyselnejších polohách a neopísateľných zážitkoch pri sexe, pri ktorých zúročíte svoju ohybnosť a flexibilitu získanú pri cvičení čarovnej jogy.

Kámasútra poloha Koleso

Zdroj obrázkov:

Kámasútra, Linda Sonntagová, 2001.