5. okienko nášho adventného kalendára predstavuje poloha „Pluh“. Výborná erotická poloha na každú príležitosť. Že vy ju ešte nepoznáte a že ste ju neskúšali? Je čas to zmeniť a skúsiť ešte dnes, či pri najbližšom „sviatku“.

1. krok

Začína partner. Kľakne si na posteľ. Potom je rad na vás. Sadnite si partnerovi nohami do lona a to tak, že nohy necháte roztiahnuté viac od seba. Mali by ste si mu sadnúť rovno na stehná. Chrbtom budete otočená k nemu. Na očný kontakt na teraz zabudnite. Ak je váš partner dostatočne šikovný, využije túto pozíciu na to, aby sa mohol svojimi rukami s vami maznať presne na tých najcitlivejších miestach - na bradavkách, prsiach, ako aj intímnych partiách. Je to tá najúčinnejšia predohra, akú vám môže dať.

2. krok

V tomto kroku sa trošku vykloňte z pôvodnej polohy, smerom dopredu. Dlane nechajte zároveň opreté o posteľ, medzi kolenami. Čelom sa oprite o posteľ. Všetko bude závisieť jednak aj od toho, akú vysokú posteľ, matrace alebo aj vankúše máte. Tie majte nachystané pod sebou, aby ste partnerovi uľahčili vniknutie.

3. krok

Po vniknutí a niekoľkých pohyboch môžete narovnať svoju pravú nohu, konkrétne smerom dozadu po pravom partnerovom boku. Naopak, ľavú nohu nechajte ohnutú v pravom uhlu - v kolene. Práve táto noha vás bude udržiavať v stabilnej polohe. Telo si položte na vankúše pod sebou a hlavu si dajte na pravú ruku. Jednoducho si vychutnávajte rozkošné chvíle, ktoré vám váš partner dopraje svojou silnou a tvrdou mužskou pýchou vo vás.

4. krok

Váš natiahnutý chrbát je výzvou pre vášho partnera. Môže ho hladiť, škrabkať, či inak dráždiť. Je to iba na ňom, aké finty použije. Robí to súčasne s jeho jemnými pohybmi vo vás. Vy dbajte na silné stisky vašej „yoni“, ktorá je zaplnená pýchou vášho partnera.

Zostáva už len na vás skúsiť aj túto zázračnú polohu u vás doma. Nebojte sa skúsiť niečo nové a neodskúšané, predsa práve to je tým, čo umocní nový a ešte silnejší erotický zážitok.

cta-zlepsite-svoju-erekciu-so-zerexom-v1-comp