4. okienko nášho adventného kalendára znázorňuje erotickú polohu s názvom „Hviezdnatý baldachýn“. Ako na to? Nech sa páči, inšpirujte sa podľa našej Kámasútry!

1. krok

Aj u vás je teplá neznesiteľná noc? Nemôžete zaspať? Tak sa spolu s partnerom rozhodnite poprechádzať pod holým nebom. Pritom sledujte čaro svietiacich hviezd nad vašimi hlavami. Telá máte osvietené silným mesiacom v splne. Dobré je mať po ruke deku (alebo inú podložku), aby ste si mohli na ňu kľaknúť alebo ľahnúť ...

2. krok

Pri polohe „Hviezdnatý baldachýn“ sa partner v úvode posadí ako prvý na podložku. Roztiahne nohy od seba do strán a zároveň vystrie celý chrbát. Takto zaujme pevnú a stabilnú polohu.

3. krok

Teraz je rad na vás. Sadnite si bokom medzi partnerove nohy. Pritom dajte pozor na je silne vztýčený „lingam“ vďaka jeho silnej erekcii. Vaše nohy zostanú vystreté pri pravom boku muža. Vzájomne sa objímate, partner vás zároveň pridržiava okolo pása, vy ho držte vôkol ramien. Pozerajte si jeden druhému do očí, bozkávajte sa a prejavujte si vzájomnú lásku. Nie je nič krajšie, ako milujúce prejavy lásky, ak všetko funguje, ako má.

4. krok

Potom sa ohnite dozadu (iba partnerka) a podoprite sa pravou rukou o zem. Pravú nohu dajte okolo pása partnera, zahákujte sa o jeho pás. Ako profesionálka zdvihnite svojou ľavou rukou ľavú nohu a vystrite ju až po končeky svojich prstov, presne medzi ľavé rameno partnera. Takisto aj partner sa svojou hlavou prehne tak, aby ste dokázali prejsť vašou nohou pred jeho tvár a tak ju dať na jeho pravé rameno. Partner potom podloží partnerkino telo približne v bokoch.

Ako je možné vidieť z nášho popisu, jedná sa o trošku komplikovanejšie prevedenie, avšak o to viac dráždivejšie a provokujúcejšie. Najťažšie je začať, potom to už pôjde samo. Navyše samotný svit mesiaca a ďalekých hviezd dotvára a navodzuje silné dávky adrenalínu a rozkoše.

5. krok

Po dokonalejšej a zdĺhavejšej predohre môže začať samotný akt. Uvoľnite svoju nohu (iba partnerka), ktorú si držíte rukou a mocne sa opierajte ľavého ramena svojho partnera. Takto sa pripravíte na partnerovo vniknutie. Nadvihujte sa rukami smerom hore a dolu, čím uľahčíte prácu partnerovi. Partner by vás mal chytiť vôkol pása a pritiahnuť si k sebe. Toto zaručí hlboké a nesmierne vzrušujúce vniknutie, ktoré dokonale precítite obaja. Práve pomalý pohyb zabezpečí dokonalejšie precítenie celého aktu.

6. krok

Pred záverom nech vás partner stisne za zápästie. Na oplátku to urobte aj vy jemu. Vaše nohy nechajte zošmyknúť sa po partnerových bedrách. Obaja zaujmete polohu zaseknutia do seba. Ruky dvíhajte zároveň v pohybe, nad svoje hlavy až k ďalekým nebesiam, k čarovnému „baldachýnovi“, ako to opisuje Kámasútra.

Tak čo, odhodláte sa aj vy prežiť jednu noc pod holým nebom práve v tomto duchu?

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v1-comp