Čo ukrýva 3. okienko nášho adventného kalendára? Erotickú polohu „Lovec“. Poďme spolu s nami odhaliť základné tajomstvá tejto zaujímavej a veľmi vzrušujúcej polohy tak ako pre ženu, tak aj pre muža ...

1. krok

Ako prvé sa postavte obaja čelom k sebe. Potom si partner pokľakne na svoje pravé koleno na posteľ. Druhou nohou zohnutou do pravého uhla sa zapiera o posteľ s cieľom udržania sa v tejto polohe.

2. krok

Teraz je rad na vás - partnerke. Ako prvé zdvihnite pravú nohu a jemne ju uložte na partnerov bok (s chodidlom smerom nadol). Samotné prsty nohy smerujú von, za telo partnera. Pritom stojíte na druhej nohe, ktorá je počas tejto polohy celý čas vystretá. Práve táto končatina je pre vás oporou, aby ste mohla zotrvať v tejto polohe a užiť si aspoň úvodnú predohru.

3. krok

V rámci tohto kroku nasleduje druhá etapa polohy „Lovec“. Zošmyknite sa na stehno muža. Zároveň sa však držte pravého partnerovho ramena. Partner ako vášnivý milenec vás objíma ako svoju milenku obidvoma rukami. Obaja sa ťaháte a vykonávate súmerný pohyb tam a späť. Bozky si darujte počas celého aktu.

4. krok

Tento krok predstavuje nielen vášnivé splynutie, ale postupný nárast tempa a vzrušenia. Partner si vás ako partnerku pritláča k seba viac a viac. Aby ste si udržala rovnováhu, opierajte sa pravou rukou o partnerovo ľavé koleno. Následne ľavou rukou partnera stískajte za krk a prisúvajte si jeho telo k svojmu. To je už tiež dostatočne vzrušené a očakávajúce na príchod orgazmu. Táto dlhšia predohra sa končí tak, že partner vďaka silnej erekcii v tej správnej chvíli vniká do vášho tela. Ďalší priebeh lovenia je na vás oboch. Či sa lovenie skončí skôr alebo neskôr, to záleží od oboch, od toho, ako ste a ako budete vzrušení počas lovu. Lovenie je ukončené, ak obaja vyvrcholíte, či už naraz alebo každý zvlášť.

Odhodláte sa aj vy byť lovkyňou a necháte sa uloviť svojím partnerom? Určite stojí za pozornosť skúsiť aj túto erotickú polohu z dielne našej tajomnej Kámasútry.

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v2-comp