15. okienko ukrýva erotickú polohu Kámasútry „Zavesený zámok“. Zaujímavý názov erotickej polohy vzbudzuje pocit nezvyčajnej zábavy. A je to presne tak. Okrem postele ju môžete praktizovať na kuchynskej linke, pracovnom stole, či na pohovke. Ako na to?

1. krok

Partner rukami obopne partnerku, ako keď sa teší z veľkej radosti. Potom ju položí na posteľ (alebo inú vhodnú podložku). Partnerka dá nohy vôkol partnerovho pása a ruky okolo krku. Takáto pozícia garantuje mužovi pomalé vnikanie svojím silným a mocným „lingamom“ do partnerkinho lona. Následne partner zvýši tempo, s ktorým prichádza aj zvyšujúce sa vzrušenie a napätie medzi oboma milencami.

2. krok

Následne partner položí svoje ruky na zadok partnerky. Po chvíli ho zdvihne spolu s celým telom partnerky. Žena pracuje iba s bokmi, ktoré dáva raz hore, raz dole, čím je pre muža ešte viac príťažlivejšia.

3. krok

V rámci praktizovania tejto polohy je dovolené si tíško šepkať do uška, presne to, čo považujete za vhodné a čo chcete, aby ten druhý počul. Partner je tým, ktorý udáva tempo pri tejto polohe, naopak žena je tou, čo iba prijíma.

Aj keď sa jedná o erotickú polohu z tých jednoduchších z Kámasútry, o to viac možností vám ponúka. Zabavte sa práve touto polohou pred blížiacimi sa sviatkami. Užite si tú voľnosť a čaro a zabudnite na každodenný stres a napätie!

Obrázok polohy.

zerex-klasik-4