ZEREX - úprimná radosť dospelých
close
Kámasútra ako adventný kalendár 13. okienko
kamasutra
Kámasútra - Polohy Kámasútry

Kámasútra ako adventný kalendár 13. okienko

13. okienko, to je erotická poloha „Kŕmenie páva“. Nová erotická poloha predstavuje výborný tip na vzrušujúci zážitok kdekoľvek, napríklad aj počas večernej prechádzky, či relaxu v lese, či na inom mieste. Z toho dôvodu vyplýva, že to nie je príliš náročná poloha a je možné zaujať tú správnu polohu veľmi rýchlo. Neveríte? Skúšajte s nami …

1. krok

Partnerka sa posadí s roztiahnutými nohami na stoličku, posteľ alebo iný druh nábytku. Podmienkou je, aby bola v dostatočnej výške pre vniknutie. Musí sedieť spôsobom, aby mala svoje lono o niečo vyššie ako partnerovo prirodzenie. Muž si pokľakne, aby sa so svojimi bokmi ľahko dostal medzi partnerkine nohy. Ideálna pozícia na dokonalé a silné dráždenie, či bozkávanie partnerkiných pŕs a bradaviek. Rovnako aj partnerka sa môže skloniť a zasypávať bozkami svojho milenca.

Kamasutra poloha Kŕmenie páva 1 krok

2. krok

V správnom okamihu sa partner postaví, zodvihne a položí si partnerku na svoj tvrdý a silný „lingam“. Tá sa silno drží partnera súčasne vôkol krku a pliec, rovnako ho obopína stehnami vôkol pása. Partnerka sa k mužovi mocne a silno pritláča. Partner pridržiava partnerku za zadok, podvihuje si ju a so samotným prirážaním jej pomáha.

Kámasútr erotická poloha Kŕmenie páva krok 2

3. krok

V tejto pozícii milenci veľmi rýchlo zistia, že sa jedná o pomerne náročnú polohu, ktorá ich pomerne rýchlo pripraví aj o posledné sily. Preto je potrebné si oddýchnuť alebo si polohu patrične uľahčiť. Preto partner môže svoju milenku usadiť na stoličku alebo pohovku – dôležitá je správna výška, aby mohlo byť dodržané jednoduché „kŕmenie páva“. Takto sa môžu milenci jemne a pomaly pohybovať a pritom vydržia dlhšie, ako predtým. Obaja sú takto pripravení lepšie vnímať prichádzajúce nezabudnuteľné pocity vzrušenia a vášne.

poloha Kŕmenie páva z Kámasútry

Ak omrzí aj táto poloha, jednoducho partner môže schytiť partnerku a hodiť si ju na posteľ a dokončiť milenecké dielo. Je už len na samotných milencoch, kedy príde koniec a vytúžené vyvrcholenie – spoločne alebo každý zvlášť!

zerex-extralong-1