Rozhoduje sa váš partner pre Kamagru? Vedzte, že je to produkt určený na odstránenie mužských intímnych problémov – konkrétne erektilnú dysfunkciu. Ale existujú pri tomto lieku vedľajšie účinky, ktoré môžu negatívne vplývať na mužské zdravie? Viac informácií o lieku Kamagra, ako aj o tom, či má vedľajšie účinky, respektíve kto by ju nemal určite užívať, sa dočítate práve v tomto článku.

Predstavujeme Kamagru

Kamagra je generickým liekom Viagry, čo znamená, že je náhradou značkového lieku. Obsahuje účinnú látku Sildenafil a ďalšie látky presne ako originál Viagry. Takže má rovnaké vlastnosti ako najznámejšia modrá tabletka. Avšak na rozdiel od Viagry je možné Kamagru získať a kúpiť jednoduchšie – priamo cez internet a bez lekárskeho predpisu. Pri pravej Viagre to nie je možné ...

Na čo sa používa?

Kamagra sa najčastejšie využíva na zníženie alebo úplnú elimináciu problémov s erektilnou dysfunkciou. Je vhodná pre mužov so slabou, miernou alebo aj ťažkou erektilnou dysfunkciou. Kamagra pomáha k nástupu silnej a dlhšej erekcie v čase intímneho aktu až pokiaľ muž nedosiahne orgazmus. To, čo je dôležité zdôrazniť je, že samotný produkt neodstráni príčiny problémov s erekciou, ale zbavuje muža vzniknutých dôsledkov z nich.

Obmedzenia a vedľajšie účinky ...

V prvom rade je potrebné zdôrazniť, že Kamagra sa na Slovensku oficiálne nepredáva. Produkty, ktoré nájdete na trhu, sú väčšinou falzifikáty. Ak už sa dostanete k „pravej“ Kamagre, mali by ste vedieť, že rovnako aj z jej užívania vyplývajú rozličné obmedzenia. Kamagra nie je vhodná pre mužov, ktorých trápia problémy so srdcom, tiež problémy s nízkym alebo vysokým tlakom. Rovnako, ak ste už mali raz infarkt, častejšie holdujete alkoholu alebo mávate časté alergie, radšej sa tomuto produktu vyhýbajte veľkým oblúkom. Počas užívania Kamagry je možné, že mužovi sčervenia tvár, výnimkou nie sú ani hnačky, bolesti hlavy, či pocity závratu. Sildenafil, účinná látka ako vo Viagre, vplýva na celkové fungovanie krvného obehu, podporuje nárast telesnej teploty a zbavuje telo vody. Najlepšie bude, keďže Kamagra má množstvo vedľajších účinkov, prediskutovať s lekárom, či práve tento liek je tým najvhodnejším riešením i pre vášho partnera.

Zerex Extralong