Pre mnohých možno neznámy pojem či výraz, avšak pre niektorých je to už overený liek, ako v boji nad erekciou zvíťaziť a ako sa nedať zahanbiť pred Vašou polovičkou. Čo však v skutočnosti Kamagra a čo sú jej hlavné prínosy? Hlavnou zložkou Kamagry je Sildenafil Citrate, ktorá veľmi úzko súvisí s Vašou prípadnou sexuálnou aktivitou. Táto látka je obsiahnutá aj vo Viagre, ktorá je známa po celom svete ako sexuálny stimulant pre mužov. Ak sa rozhodnete pre jej užívanie tak vedzte, že môže mať negatívne účinky, ak nedodržíte návod na použitie. Netreba to s Kamagrou preháňať a užite maximálne 1 dávku denne a to asi hodinu pred pohlavným stykom. Účinná látka obsiahnutá v Kamagre sa veľmi rýchlo dokáže vstrebať na všetky potrebné miesta a pomôcť Vám tak s erekciou. Samotný efekt môže potrvať až 1,5 hodiny, čiže v prípade Vašej chuti môžete stihnúť aj viacero pohlavných stykov po sebe. Účinok však cítite aj 15 hodín po užití tablety, nie je však taký intenzívny.

Ako v skutočnosti Kamagra pomáha?

Opäť to súvisí s krvným obehom a opäť to súvisí s cievami. Azda pri každom lieku či látke, ktorá má za cieľ vyvolať u Vás erekciu je to postavené najmä na rozšírení ciev, v lepšom prekrvovaní a podobne. Platí to aj v tomto prípade a výsledkom je dlhotrvajúca erekcia, ktorá Vám napomôže k sexuálnemu styku. Užívať ju môžu nielen tí muži, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, ale aj všetci tí, ktorí chcú mať erekciu lepšiu, rýchlejšiu, pevnejšiu a najmä, chcú ju mať. Okrem svojich prvotných účinkov, ktoré sa prejavujú najmä v erekcii, ako takej, pri dlhšom užívaní napomáha aj k lepšej výdrži. Sexuálna výdrž tak nebude Vaša povestná „Achilova päta“, ale budete sa môcť oddávať sexuálnym radovánkam aj dlhé hodiny či noci. Vaše sebavedomie bude postupne rásť a Vy si tak budete viac a viac veriť. Rozhodne je to presne to, čo každý muž potrebuje. Nikto nechce ustráchaných a bojazlivých mužov, ktorí majú naše problémy s erekciou. Vyriešte si ich aj Vy používaním Kamagry. V zásade poznáme 3 typy Kamagry, s ktorými sa môžete stretnúť. Všetky tri Vám dokážu vyvolať rovnaký efekt, odlišnosti sú len v ich užívaní.

Kamagra Oral Jelly

Je to v podstate želé, ktoré sa však nemusí aplikovať rozotieraním priamo na penis, ale môžete si ho vložiť aj do úst. Tu máte dve možnosti, a to buď želé prehltnete alebo ho necháte pôsobiť pod jazykom približne pol minúty. Záleží to často na tom, ako veľmi Vám „chutí“, a teda či jeho chuť Vám nie je príliš nepríjemná. Už po 10-tich minútach nastupuje vytúžený efekt, ktorý môže trvať aj 5 hodín. Pred užitím však nepožívajte alkohol.

Kamagra Max

20 minút pred sexom by ste mali užiť štvrť tablety, ak ste si vybrali práve túto formu Kamagry. Vydrží až 10 hodín a je teda skutočným pomocníkom v boji so slabou erekciou.

Šumivá tableta

Tabletu si dajte do obyčajnej vody a nechajte vyšumieť. Následne vypite a tableta začne pôsobiť. Aspoň 30 minút pred sexom treba túto tabletu užiť.

Nežiadúce účinky Kamagry

Ako všetky tabletky na erekciu, aj Kamagra má svoje nežiadúce účinky, ktoré vôbec nie sú príjemné a s ktorými treba počítať. Je to najmä veľmi silná bolesť hlavy, začervenanie v tvári či problémy so žalúdkom a bolesťami v ňom. Medzi relatívne časté problémy zaraďujeme aj hnačku či závraty, ktoré sa môžu vyskytnúť aj po jednej tablete. Ak zle vidíte a celkovo máte všetko rozmazané, je to taktiež účinok Kamagry. Môžete byť dokonca citlivý aj na svetlo. Vyskúšajte preto tabletky Zerex, s ktorými Vám nehrozia podobné nežiadúce účinky. Sú veľmi účinné a nespôsobujú žiadne závrate či bolesti, ktoré by boli pre bežného užívateľa odrádzajúce.