Čas plynie veľmi rýchlo. Na stravu nemáme veľmi čas. Povinností vyše hlavy a stres sa stal naším dennodenným spoločníkom. Práve tieto činitele neprospievajú jednak celkovému zdraviu, ako aj nášmu intímnemu životu. My muži máme na zvýšenie svojich „chúťok“ tabletky na erekciu. Ženy sú však na tom horšie. Aj preto im nezostáva nič iné, ako sa spoľahnúť práve na prírodné produkty. S niektorými najlepšími afrodiziakami pre ženy sa zoznámime aj my.

Kakao

Možno sa pýtate aj vy: „Prečo je práve kakao označované ako najlepšie afrodiziakum pre ženy?“ Asi preto, že kakaové bôby sú zdravé a majú aj afrodiziakálne vplyvy, práve kvôli látke menom anandamid, ktorý podnecuje túžbu a pôžitok nie iba po sladkej pochúťke - čokoláde. Okrem toho kakao obsahuje veľa antioxidantov, fosforu, horčíka. Všetky tieto látky priaznivo pôsobia aj na libido. Aby toho nebolo málo, látka fenyletylamín je preslávená ako „chémia lásky“. Už viac snáď ani netreba vedieť, prečo práve kakao je najlepšie afrodiziakum pre ženy.

Škorica a muškátový orech

Patria k znamenitým koreninám, ktoré podporujú rast ženského libida. Ak pridáme k týmto dvom koreninám ešte aj zázvor, podporíme si tak aj prietok krvi v brušnej a panvovej časti. Zlepšený prietok krvi v panve súčasne podporuje aj vaginálnu vlhkosť, čoho výsledkom je ešte viac príjemnejšie a vzrušujúcejšie potešenie, ako aj pôžitok zo samotného sexu. Spomínané koreniny zlepšujú apetít nielen na intímny akt, ale rovnako aj k jedlu. Vynikajúcim tipom je ešte ochutiť kakao škoricou.

Pálivé čily papričky

O účinku pálivých čily papričiek netreba zvlášť veľa hovoriť. Istotne ich poznajú viacerí milovníci týchto dobrôt, pretože im dodajú pocit sily a energie okrem špecifickej vône a chuti. Podporujú prekrvenie a citlivosť pohlavných orgánov, jednak u žien, ako aj u mužov. Už dlhé stáročia patria k najznámejším prírodným podporným nástrojom pre skvalitnenie potencie a nárast libida.

Menej pálivé, no rovnako účinné sú ešte aj horčica, paprika, zázvor, klinčeky, bazalka, či vanilka s ligurčekom lekárskym.

Predstavili sme si len niektoré „naj“ afrodiziaká pre ženy od matky prírody. Avšak je potrebné myslieť na to, že tieto prírodné produkty nebudú až také účinné, ak my nebudeme schopní im dopomôcť svojou aktivitou - predovšetkým zlepšením stravovania, pravidelným cvičením, ako aj znížením stavov napätia a stresu deň čo deň.

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v1-comp