Myslíte si, že keď dosiahne vrchol vaším pričinením, že je to všetko a ste dokonalí milenci? Skutočne si to myslíte, že ak jej urobíte dobre, že jej to bude stačiť? Tak ako sme už v našich článkoch zdôrazňovali význam predohry, v tomto článku budeme vyzdvihovať význam toho, čo príde po sexe. Milí páni, musíte si uvedomiť a pochopiť jednu vec. Vaša partnerka je žena a ženy milujú nehu a láskavosť i po sexe. Niektorým dokonca viac záleží na tom, čo bude po sexe a vrchole, ako počas neho. Vidíte a vy ste stále v tom, že vrcholom to končí.

Naučte sa: Vyvrcholením sa to nemôže končiť ...

Čím skôr to pochopíte a budete aj v skutočnosti praktizovať, o to skôr potešíte svoju partnerku v posteli. Veľmi si ju získate, ak budete vedieť, že chvíľa po sexe je pre ňu rovnako dôležitá (ak nie viac) ako všetko predtým, či počas samotného aktu. A ak prejavíte aj v skutočnosti aspoň toľko nehy, pozornosti a láskavosti ako počas predohry (alebo ako počas aktu), získate si ju dvojnásobne. A čo to znamená pre vás? Možnosť druhého, tretieho, či ďalšieho čísla. Už len, aby ste vy vládali a mohli sa vrhnúť na ňu opäť.

Čo robiť po jej vyvrcholení

Poďme si povedať viac, čo je najlepšie robiť po dosiahnutí jej vrcholu. Začnite tým, že neodídete od nej hneď po akte. Naďalej ju rozmaznávajte a láskajte, tak ako počas predohry. Predsa je to vo vás, ak ste to zvládli na začiatku, zvládnete to aj na konci. Samozrejmosťou sú nežné dotyky pier, božteky. Nebojte a nehanbite sa k pritúliť k jej telu i teraz, tak ako na začiatku, keď ste niečo chceli aj vy a teraz ste to už dostali. To neznamená, že sa nemôžete správať a prejavovať city, ako predtým. Ak by sa náhodou stalo, že vás premáha vyčerpanosť a únava, bude stačiť, ak svoje ruky umiestnite na jej rozpálené telo po skončení aktu. To by malo postačovať, nakoľko partnerka bude cítiť prítomnosť vášho tela a to, že sa vám to páčilo.

Skúste niečo iné

Skúsiť môžete aj iné. Výbornou alternatívou je ísť dačo uvariť do kuchyne. Iste to poznáte, že po dobrom sexe vám nie raz vyprahlo v žalúdku. Tak prečo nezahnať hlad dobrým jedlom? Nemusíte byť „profi“ kuchár. Isto niečo zvládnete, chutné jednoduché cestoviny, praženičku, či inú chutnú rýchlovečku. Predsa po takom výkone bude ohľaduplnejšia a nebude vám vyčítať, že ste neuvarili nejaké slávnostné jedlo. Predsa o to tu teraz nejde. Musíte jej dokázať, že si ju vážite, že ju máte rád aj po všetkom príjemnom a musíte jej dať najavo, že sa tešíte na ďalšie číslo s ňou. A následne sa spolu v posteli najedzte. Prineste jej vami pripravené jedlo na tácke alebo proste naservírujte to, čo ste našli v chladničke. Je to príjemná predstava, mať počas jedenia vedľa seba svoju milovanú nahú partnerku, ktorá je spokojná a uspokojená. Že ešte stále nemá dosť? Tak je čas to roztočiť znova... .

Pozrite si dobrý film

Ak vám nevyhovujú predchádzajúce návrhy, skúste si pozrieť dobrý film, ktorý sa chystáte spolu pozerať už ten piatok. Siahnite po niečom zábavnom, humornom, aby ste sa dostatočne uvoľnili, nie sa báli, či nepochopili koniec. Smiech, zábavarelax spravia svoje a vy istotne nepôjdete spať bez druhého čísla v posteli a istotne vám nebude vadiť, že nedopozeráte koniec filmu.

Skúste sa len rozprávať

Alebo sa skúste iba rozprávať. O čom, necháme na vás. Ale predsa jedna rada, o ničom nepodstatnom a dôležitom. Skôr sa rozprávajte uvoľnene a zľahka. Istotne bude rada počuť váš hlas po tom, čo s vami zažila. Alebo jednoducho usne ako malé bábätko úplne spokojná a uvoľnená. Všetko je na vás. Ako posledná možnosť je, že to zavŕšite tradične spánkom, ak ste mali svoje „sex“ číslo počas večera, či noci. Pritúľte sa a držte ju za ruku, či vôkol pása, nech o vás vie. Ak ste mali sex počas dňa, tak rovnako si na chvíľku môžete oddýchnuť. Následne budete spokojnejší pokračovať v práci, kde ste skončili.