Zastavme sa tentoraz pri tom, prečo môže byť vibrátor výbornou pomôckou aj vo vašej posteli počas intímnych radovánok. Neodsudzujte túto skvelú pomôcku hneď a zakaždým, ak ju vaša partnerka spomenie. Alebo ak by ju práve ona nechcela, vysvetlite jej, prečo je taký výnimočný. Pokiaľ ste však obaja tejto pomôcke neprišli na chuť, v tomto článku sa pokúsime o to, aby ste čo najskôr zmenili názor, pretože vibrátor dokáže pomôcť vo viacerých situáciách. V akých a prečo, to sa dozviete, ak si prečítate celý náš článok.

Zakaždým v pohotovosti

Je to skutočne tak. Pokiaľ chcete ísť na to a vaša pýcha v nohaviciach „štrajkuje“, použite vibrátor, ktorý je vždy v pohotovosti a pripravený na akciu aj s vašou partnerkou. Stačí vložiť jednu batériu a môžu sa začať „sex“ radovánky. Nikdy nemusíte čakať, pokiaľ jedno číslo skončí. Môžete sa vrhnúť na ďalšie a ďalšie číslo bez prestávky. Len aby vaša partnerka vládala toľko čísiel a orgazmov za sebou.

Vynikajúci spoločník vždy po „ruke“

Rovnako si ho môže obľúbiť aj vaša partnerka ako vynikajúceho spoločníka, ak nie ste práve na blízku. Isto si pamätáte na to, keď unavení prídete domov a partnerka chce od vás ešte jedno číslo v posteli. No, pokiaľ jej zaobstaráte takéhoto pomocníka, môže sa obšťastniť aj sama bez vašej spoločnosti. Vy budete oslobodení od sexu nasilu a ona nebude musieť čakať na chvíľu, kedy už konečne prídete domov, aby ste jej vyhoveli. Výborná náhrada za vás, ak ste unavení a nie ste schopní takého výkonu, aký sa na riadneho chlapa patrí.

Výborný pomocník na spestrenie sexu

Už sme to ako tak naznačili aj vyššie. Vibrátor pomôže okoreniť a povzniesť sex oveľa vyššie. Berte túto pomôcku ako výborného spoločníka na spestrenie vašich intímnych radovánok. Zabavte sa, buďte úchylnejší (ale v rámci normy a slušného správania) a prežite dlhší sex s vašou partnerkou. Zaručene oceníte tieto ďalšie výhody aj vo vašej posteli.

Vibrátor nechce nič za svoju prácu

Vibrátor je „veľmi“ skromným spoločníkom v posteli. K spokojnosti mu bude stačiť rýchly „kúpeľ“, zapnutie a ihneď poslušne slúži bez žiadnych okolkov a protestov. Pre ženu a vašu partnerku je ďalšou výhodou to, že vibrátor nemusí do ničoho nútiť a snažiť sa, aby sa „postavil“. Všetko je hneď a zaraz, nemusí sa na nič čakať a čo je rovnako dôležité, netreba nič vracať. Len pozor milí páni, ak zadovážite takéhoto pomocníka svojej partnerke, aby sa nestalo, že vás nahradí takáto gumená a neživá pomôcka. Niektorým partnerkám to možno bude stačiť, ale sme presvedčený, že mnohým nie, pretože sex bez mužských vzdychov, pohybov predsa nie je stopercentným sexom a milovaním.

Ideálna výdrž

Aby sme boli objektívni milí páni, vibrátor sa môže popýšiť aj tým, že vydrží oveľa dlhšie ako ktorýkoľvek z nás mužov. Nie iba dnes, zajtra, týždeň, vždy! Má to v génoch. Práve túto vlastnosť považuje väčšina žien za najväčšiu výhodu v porovnaní s nami mužmi. Tak, ak chcete dožičiť svojej milovanej dlhšie číslo v posteli, respektíve chcete, aby mala sex hneď napríklad aj po vašom výkone, darujte jej umelého „Robertka“, aby si dokonale užívala aj bez vás krátko po jednom, či dvoch orgazmoch. Pamätajte na to, že ženy majú rady a očakávajú od každého z nás dokonalú výdrž (aj niekoľko hodín).

Na záver

Na záver snáď iba toľko, že všetko je o vzájomnej dôvere a dohode. Vy musíte vedieť, či vašej partnerke nebude prekážať takáto pomôcka v posteli a či jej bude niekedy stačiť takáto vaša náhrada (ak nebudete nablízku). Rovnako vaša partnerka by mala vedieť, odkiaľ potiaľ využívať vibrátor počas sexu, či pred ním. Aby sa nestalo, že vás nahradí úplne a vy nebude dostatočne uspokojovaní po sexuálnej stránke. Ale jedno vás môže tešiť. Ženám chýba jednak „skutočný“ pravý mužský penis v ich lone, rovnako aj samotná „živá“ veľkosť medzi nohami a tiež aj samotné mužské vzdychy a pohľady, ktoré „umelý“ Robertko nikdy neposkytne. Je a vždy bude iba umelou neživou erotickou pomôckou, ktorá bude chladná, umelá a bez akýchkoľvek slov a emócií.