ZEREX - úprimná radosť dospelých
close
Erotogénne zóny muža
Sex a erotika

Erotogénne zóny muža

Znie to možno zvláštne, pretože väčšinou muž nemá problém vzrušiť sa pri svojej partnerke, avšak aj muži majú svoje erotogénne zóny, ktoré treba poznať milé dámy. Tieto zóny dokážu muža vzrušiť natoľko, aby podal nadpriemerný výkon. Je to však aj skvelý spôsob, ako ho uvoľniť ako z neho dostať preč všetky povinnosti a myšlienky, ktoré ho zahlcujú.

Najčastejšie uvádzané erotogénne zóny muža

Medzi najčastejšie uvádzané erotogénne zóny u muža patrí hrdlo, podbruško a penis. Určite však existuje aj mnoho iných miest, ktoré sú u muža tie „naj“ a ktoré ho dokážu oveľa viac vzrušiť. Predohra tak nemusí byť len stále tá istá pesnička dokola a Vy nemusíte robiť neustále to isté. Prečítajte si o miestach, ktoré ste možno nepoznali.

Uši

Tak, ako aj u žien, aj u mužov platia niektoré miesta rovnako. Sú to napríklad uši, ktoré sú skutočne tak citlivé, že dokážu vyvolať krásny pocit vzrušivosti u muža. Ušká však nemusíte len jemne hrýzkať, môžete ich aj bozkávať a zapojiť do toho aj jazyk. Miesto si tu určite nájdu aj rôzne sexuálne frázy a slová, ktorá dokážu stimulovať okamžité vzrušenie. Dôležité je, aby ste našli ten správny spôsob, ktorý vzruší Vášho partnera pomocou masírovania či bozkávania uška.

Bradavky

Bradavky mnohé ženy vyhľadávajú a sú takou povinnou zastávkou na ceste „tam dolu“, kde už pobudnú oveľa dlhšie. Predtým však treba partnera vzrušiť aj pomocou tejto erotogénnej zóny muža, ktorú obľubujú viacerí. Do bradaviek nemusíte len hrýzť, môžete ich aj bozkávať a jemne po nich prechádzať jazykom. Samozrejme, do tohto môžete zapojiť aj ostatné zóny na to, aby ste ho dokonale vzrušili.

Perineum

Málo známa oblasť, avšak mužmi veľmi obľubovaná je perineum. Hovoríme o oblasti, ktorá sa nachádza medzi semenníkmi a konečníkom. Určite je to skvelý spôsob, ako vzrušiť muža počas predohry, ale aj ako dostať z neho čo najlepší orgazmus práve pred jeho vyvrcholením. Túto zónu môžete mierne stláčať alebo sa jej krúživým pohybom dotýkať. Môžete na to použiť Vaše prsty, ale aj jazyk. Záleží len na Vašej fantázií.

Vlasy

Vlasy. Azda najznámejšia zóna u mužov, ale aj u žien. Vlasy neslúžia len na vytvorenie si pekného účesu, ale aj na dostatočné vzrušenie pred sexuálnym stykom. Vo vlasoch sa môžete „hrabať“ aj počas samotného sexu, čo mužov neskutočne vzrušuje. To isté platí aj naopak. Vlasov sa môžete dotýkať jemne, ale aj silnejšie, závisí to aj od preferencií, ale aj bodu, v ktorom sa pri sexuálnom styku nachádzate.

Prsty

Prsty nie príliš využívanou erotogénnou zónou. Často slúžia len na to, aby ste sa erotogénnej zóny dotýkali, ale nie priamo na to, aby práve toto bola erotogénna zóna. Určite sa však dajú brušká prstov využiť aj inak. Nehovoriac o tom, že cmúľanie prstov Vášho partnera môže evokovať, že dnes sa môže tešiť na orálny sex. Určite si to partner podobne spojí a jeho vzrušenie oveľa viac narastie.

Nech už je partnerova erotogénna zóna kdekoľvek, určite by ste ju mali poznať a mali by ste ju využívať pri sexuálnych hrách.