Milé dámy, poznáte erotogénne zóny muža? Váš partner sa vám nesmierne poďakuje, ak mu doprajete nezabudnuteľné chvíle dráždením práve tých najsprávnejších častí jeho tela. Keďže je ich viac, dnes sa podrobnejšie pozrieme na časti tela v hornej časti. Ste pripravené oboznámiť sa, prípadne si prehĺbiť svoje vedomosti? Páči sa, tu sú tie najvzrušujúcejšie miesta jeho hornej časti tela ...

Prsty na rukách ...

Prekvapené? Nemusíte byť. Ak mu ich budete cmúľať, istotne on prekvapený nebude. Skúste to! Muži milujú cmúľanie a lízanie prstov, nakoľko táto aktivita je podobná cmúľaniu a lízaniu mužského penisu.

Hlava a jej masáž ...

Snáď netreba obzvlášť predstavovať, prečo je hlava erotogénnou zónou u muža. Tak ako aj u vás, žien, tak aj u muža je príjemné dráždenie a masírovanie hlavy. Skúste aj prečesávať vlasy, tak ako to máte radi aj vy. Istotne vám nepovie nie ...

Bradavky ...

Zabúdate na láskanie jeho bradaviek? Ak áno, je čas to zmeniť. Bradavky patria k najviac citlivým častiam na hornej časti tela muža. Sú mimoriadne vnímavé a citlivé na každý dotyk, obzvlášť ten ženský. Láskanie bradaviek ponúka každému mužovi silné a nezabudnuteľné vzrušenie.

Adamove jablko ...

Poznáte toto miesto? Najčastejšie sa venujete jeho bočným stranám krku, kde ho zasypávate pomerne často bozkami. Ale všimli ste si niekedy prednú časť jeho krku? Oblasť okolo takzvaného Adamovho jablka predstavuje nezmazateľné potešenie pre každého muža. Bude stačiť, ak jemne a pomaličky budete prechádzať od brady cez ohryzok až na miesto, kde sa spájajú kľúčne kosti.

Chrbát ...

A na koniec mužský chrbát. Áno, aj chrbát je erotogénnou zónou muža. Doprajte si viac času aj na jeho chrbát. Premasírujte mu zadnú časť pliec a tela. Zapojiť môžete aj olizovanie a prechádzanie pomocou palcov po celej jeho chrbtici. Určite sa mu to bude páčiť a je možné, že bude chcieť ešte viac, masáž aj ďalších jeho erotogénnych zón, ktoré má nižšie.

Ale o tých až niekedy nabudúce aj v našom magazíne ...