Dnešný muž sa môže snažiť ako len chce, erektilná dysfunkcia príde nečakane a v každom veku. Pokiaľ sa vyskytnú ťažkosti, vždy existuje riešenie. Erektilná dysfunkcia alebo ak chcete impotencia je vážnym mužským problémom, ktorý je potrebné efektívne riešiť a veľmi rýchlo. Viac o erektilnej dysfunkcii, ako aj o tom, ktorí muži trpia ňou najviac, si povieme v ďalšej časti nášho článku.

Muži s vyšším vekom

Erektilná dysfunkcia u starších mužov je zapríčiňovaná fyzickou príčinou. Tou je najčastejšie zranenie, ochorenie, či vedľajšie vplyvy užívaných liekov a tabletiek. Veľmi nebezpečné je aj poranenie nervov smerujúcich do penisu, čím je ochromený dokonalý prietok krvi do pohlavného orgánu. Je dokázané, že samotné problémy sa zvyšujú s pribúdajúcim vekom. U 40-ročných mužov od 10 percent a až po 25 percent u 65-ročných mužov. Erektilná dysfunkcia sa však nemusí bezpodmienečne spájať s mužským starnutím.

Erektilná dysfunkcia a mladí muži

Myslieť si, že erektilná dysfunkcia v mladom veku neexistuje, je nesprávnym tvrdením. Ochorenia ako vysoký krvný tlak, cukrovka, srdcové a cievne problémy, môžu vyvolať problémy s erekciou aj v mladom veku. Erektilná dysfunkcia postihuje a trápi dnes mužov v každom veku. Je jedno, či má muž 20 alebo 40, či 60 rokov, môže rovnako trápiť každého muža bez ohľadu na jeho vek!

Muži s fyzickými problémami

Ako sme už naznačili aj vyššie, muži s fyzickými problémami budú mať vyššie sklony k tomu, aby sa u nich objavila erektilná dysfunkcia. Ochorenia ako problémy s obličkami, chronický alkoholizmus, skleróza multiplex, vysoký krvný tlak zapríčiňujú až cez 70 percent príhod erektilnej dysfunkcie. Nezabúdajme ani na cukrovku, ktorá sa podieľa až od 35 do 55 percent na tomto ochorení.

Muži a psychologické faktory

Muži s vyššími dávkami napätia a stresu, s depresiami a nízkym sebavedomím, budú rovnako viac ohrozenými jedincami, čo sa týka erektilnej dysfunkcie.

Muži a ich životný štýl

Fajčenie a obezita, či iné zlé návyky, sú rovnako príčinami erektilnej dysfunkcie. Je tomu tak najmä preto, že tieto stavy nepriaznivo vplývajú na tok krvi v žilách. Zapríčiňujú aj nerovnováhu v hormónoch, čím dochádza k poklesu mužského pohlavného orgánu testosterónu a rovnako aj libida.

Erektilná dysfunkcia a liečba

Tak ako prichádza erektilná dysfunkcia v každom veku, našťastie je ju možné liečiť rovnako v každom veku. Samotný účinok liečby však bude závisieť od veku muža. V prvom rade si muž musí uvedomiť, že je potrebné niečo zmeniť a následne aj chuť to zmeniť k lepšiemu! Dobré je vysadiť všetky lieky (ak nejaké užíva), čo môžu mať nepriaznivý stav na jeho erekciu, ako aj celkové zdravie. Potom je potrebná zmena v životnom štýle - žiť zdravšie sa oplatí! A nakoniec je dobré vsadiť na liečbu pomocou prírodných prípravkov, napríklad tabletkami na podporu erekcie.

cta-zlepsite-svoju-erekciu-so-zerexom-v1-comp