ZEREX - úprimná radosť dospelých
close
Erekčné tabletky: aké nájdete na našom trhu?
Erekcia - Naše telo - Sex a erotika

Erekčné tabletky: aké nájdete na našom trhu?

S erekciou ako takou, ale predovšetkým s poruchou erekcie muža, úzko súvisia aj erekčné tabletky. Ide o tabletky, ktoré majú pomôcť každému mužovi prekonať často sa opakujúce problémy s jeho pýchou a prirodzením. Niet sa čo čudovať, že na našom trhu sa objavila široká ponuka takýchto tabletiek a prípravkov na erekciu. Povedzme si viac o erekčných tabletkách, o ich základnom rozdelení, výhodách, či nevýhodách.

3 základné skupiny prípravkov …

Ako prvé rozdeľme erekčné tabletky pre mužov, respektíve tieto prípravky do troch základných skupín: Legálne lieky na predpis, nelegálne lieky a výživové doplnky (doplnky stravy). Dôležité je rozobrať samotné skupiny osobitne týchto prípravkov s cieľom lepšieho obrazu a náhľadu na ne.

Lieky na predpis

Erekčné tabletky alebo ak chcete lieky na predpis sú určené pre prevažnú časť ľudí s problémami s erekciou. Pokiaľ je záujem o tieto lieky na predpis, ako prvé je nevyhnutné prísť na návštevu lekára s cieľom zistenia a posúdenia zdravotného stavu a predpísania najvhodnejšieho lieku na aktuálne problémy. Čo sa týka účinnosti týchto liekov, zaručene fungujú, pretože zahŕňajú účinné látky, ktoré sú predpísané na takéto intímne problémy. Z najznámejších liekov na predpis vyberáme starú známu Viagru, Levitru, či Cialis.

Najväčšou výhodou erekčných tabletiek na predpis spočíva v tom, že sú rýchlo účinné a takmer u každého muža. Nevýhoda spočíva v nutnosti návštevy lekára, ktorý musí vydať predpis na vydanie tohto druhu erekčnej tabletky. Ďalšou nevýhodou je vyššia cena tabletky.

Nelegálne lieky a erekčné tabletky …

Jedná sa o také lieky a erekčné tabletky, ktoré nedostali súhlas na predaj, či dovoz v našej krajine. V súvislosti s týmto zistením sa naskytuje otázka, prečo je o ne záujem? Odpoveď je jednoduchá. Sú lacnejšie ako značkové erekčné tabletky na predpis a ďalším dôvodom je ich jednoduchšia dostupnosť, aj prostredníctvom internetu. Nie je potrebné navštevovať lekára, zakaždým, keď muž chce tabletky. Hanblivosť, strach a obavy z lekára nútia mužov siahať často aj po nelegálnych liekoch.

Doplnky stravy, výživové doplnky …

Ako tretí druh erekčných tabletiek existujú ešte takzvané výživové doplnky. Ich využitie spočíva predovšetkým na zlepšenie kvality erekcie, potencie a tvoria ich výlučne iba prírodné látky. Zaraďujú sa k doplnkom stravy.

K ich najväčšej výhode patrí, že je možné ich zakúpiť jednak v lekárni, ale aj z pohodlia domova a všetko legálne i bez lekárskeho predpisu. Okrem toho sú oveľa dostupnejšie v porovnaní s nelegálnymi liekmi bez predpisu. Doplnky stravy sú bezpečnejšie aj z toho pohľadu, pretože majú potrebnú certifikáciu a súhlas na predaj a dovoz od potrebných slovenských úradov.

K nevýhodám je možné zaradiť to, že u niektorých jedincov nemusia mať až taký vplyv a účinok. Ale toto platí predovšetkým iba pri tých doplnkoch, ktoré sa zameriavajú viac na reklamu, ako na účinok.

Ak už doplnok stravy na erekciu, tak iba Zerex®, ktorý má ako kvalitný výživový doplnok aj potrebnú certifikáciu na predaj a dovoz u nás.