S erekciou ako takou, ale predovšetkým s poruchou erekcie muža, úzko súvisia aj erekčné tabletky. Ide o tabletky, ktoré majú pomôcť každému mužovi prekonať často sa opakujúce problémy s jeho pýchou a prirodzením. Niet sa čo čudovať, že na našom trhu sa objavila široká ponuka takýchto tabletiek a prípravkov na erekciu. Povedzme si viac o erekčných tabletkách, o ich základnom rozdelení, výhodách, či nevýhodách.

3 základné skupiny prípravkov ...

Ako prvé rozdeľme erekčné tabletky pre mužov, respektíve tieto prípravky do troch základných skupín: Legálne lieky na predpis, nelegálne lieky a výživové doplnky (doplnky stravy). Dôležité je rozobrať samotné skupiny osobitne týchto prípravkov s cieľom lepšieho obrazu a náhľadu na ne.

Lieky na predpis

Erekčné tabletky alebo ak chcete lieky na predpis sú určené pre prevažnú časť ľudí s problémami s erekciou. Pokiaľ je záujem o tieto lieky na predpis, ako prvé je nevyhnutné prísť na návštevu lekára s cieľom zistenia a posúdenia zdravotného stavu a predpísania najvhodnejšieho lieku na aktuálne problémy. Čo sa týka účinnosti týchto liekov, zaručene fungujú, pretože zahŕňajú účinné látky, ktoré sú predpísané na takéto intímne problémy. Z najznámejších liekov na predpis vyberáme starú známu Viagru, Levitru, či Cialis.

Najväčšou výhodou erekčných tabletiek na predpis spočíva v tom, že sú rýchlo účinné a takmer u každého muža. Nevýhoda spočíva v nutnosti návštevy lekára, ktorý musí vydať predpis na vydanie tohto druhu erekčnej tabletky. Ďalšou nevýhodou je vyššia cena tabletky.

Nelegálne lieky a erekčné tabletky ...

Jedná sa o také lieky a erekčné tabletky, ktoré nedostali súhlas na predaj, či dovoz v našej krajine. V súvislosti s týmto zistením sa naskytuje otázka, prečo je o ne záujem? Odpoveď je jednoduchá. Sú lacnejšie ako značkové erekčné tabletky na predpis a ďalším dôvodom je ich jednoduchšia dostupnosť, aj prostredníctvom internetu. Nie je potrebné navštevovať lekára, zakaždým, keď muž chce tabletky. Hanblivosť, strach a obavy z lekára nútia mužov siahať často aj po nelegálnych liekoch.

Doplnky stravy, výživové doplnky ...

Ako tretí druh erekčných tabletiek existujú ešte takzvané výživové doplnky. Ich využitie spočíva predovšetkým na zlepšenie kvality erekcie, potencie a tvoria ich výlučne iba prírodné látky. Zaraďujú sa k doplnkom stravy.

K ich najväčšej výhode patrí, že je možné ich zakúpiť jednak v lekárni, ale aj z pohodlia domova a všetko legálne i bez lekárskeho predpisu. Okrem toho sú oveľa dostupnejšie v porovnaní s nelegálnymi liekmi bez predpisu. Doplnky stravy sú bezpečnejšie aj z toho pohľadu, pretože majú potrebnú certifikáciu a súhlas na predaj a dovoz od potrebných slovenských úradov.

K nevýhodám je možné zaradiť to, že u niektorých jedincov nemusia mať až taký vplyv a účinok. Ale toto platí predovšetkým iba pri tých doplnkoch, ktoré sa zameriavajú viac na reklamu, ako na účinok.

Ak už doplnok stravy na erekciu, tak iba Zerex®, ktorý má ako kvalitný výživový doplnok aj potrebnú certifikáciu na predaj a dovoz u nás.